TERMÁLNÍ LÁZNĚ LENDAVA

Areál se nachází na okraji nejvýchodnějšího slovinského města Lendava, těsně pod úpatím malebných Lendavských hor, v nadmořské výšce 160 m, nedaleko státní hranice s Maďarskem a Chorvatskem. Hraniční přechod s Rakouskem je vzdálen 38 km.

Uprostřed krajiny proslulé vinařskými kopci, která je domovem čápů a kde čas plyne pomaleji, si odpočiňte v jedinečné parafínové termální vodě, jakou jinde v Evropě nenajdete. Voda bohatá na parafín je známá svou jedinečnou zelenou barvou, která má uklidňující účinek na nemoci pohybového aparátu a zajišťuje dokonalou relaxaci. Fosilní léčivá hypertermo-minerální voda je přírodním léčivým prostředkem a má u zdroje teplotu 62 ºC.

Milovníci vody si přijdou na své v termální riviéře, kterou tvoří osm bazénů s léčivou parafínovou vodou rozprostřených na ploše 1 849 m². V hotelových termálních lázních se nachází vnitřní a venkovní bazény s termální minerální vodou, které doplňují vodopády, vodní masáže a rychle tekoucí řeka. Nejmenší hosté se mohou vyřádit v bazénu se skluzavkami, v létě jim osvěžení poskytne bazén olympijských rozměrů. K dispozici je také speciální bazén s unikátní termální parafínovou vodou.

Letovisko je také ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou aktivněji - je skvělým výchozím bodem pro pěší turisty a cyklisty. V okolí se nachází mnoho značených turistických a cyklistických tras.

Pro další rozmazlování je vám k dispozici naše wellness centrum se saunami a různými masážemi. Nechte se hýčkat a uvolněte své svaly - vaše tělo vám poděkuje.

Hotel

Hotel nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt. Vyberte si z pohodlných jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojů a apartmánů, které nabízejí další obytný prostor. Pokoje mají výhled na hotelový park s bazény nebo na parkoviště. Bez ohledu na směr výhledu je ze všech pokojů vidět krásné zelené okolí lendavské přírody nebo okolní vinice.

Apartmány

Moderní apartmány v srdci nedotčené přírody se nacházejí v bezprostřední blízkosti Thermal Resortu Lendava. Hosté apartmánů mají přístup k veškeré sportovní a rekreační nabídce hotelového komplexu. Díky své prostornosti jsou ideální volbou pro rodiny a ty, kteří chtějí větší nezávislost.

Kemp

Kemp s vynikající polohou a rozmanitým zázemím nabízí vše, co potřebujete pro zábavu plnou zážitků a kde se můžete naplno nadechnout uprostřed přírody. Pobyt v kempu je ideální volbou pro dobrodruhy, protože náš kemp je skvělým výchozím bodem pro pěší turistiku nebo cyklistiku.

 19.07. (pá) 2 noci Hotel Thermal Resort Lendava
Slovinsko / Lendava polopenze (HB) 3 690 Kč 3 469 Kč za osobu
19.07. (pá) 2 noci Apartmány Thermal Resort Lendava
Slovinsko / Lendava polopenze (HB) 4 090 Kč 3 845 Kč za osobu
19.07. (pá)
2 noci
Hotel Thermal Resort Lendava

Slovinsko / Lendava
vlastní
polopenze (HB)
3 469 Kč
za osobu
19.07. (pá)
2 noci
Apartmány Thermal Resort Lendava

Slovinsko / Lendava
vlastní
polopenze (HB)
3 845 Kč
za osobu
19.07. (pá), 2 noci
vlastní
polopenze (HB)
Hotel Thermal Resort Lendava

Slovinsko
3 469 Kč za osobu
19.07. (pá), 2 noci
vlastní
polopenze (HB)
Apartmány Thermal Resort Lendava

Slovinsko
3 845 Kč za osobu

Hotel Thermal Resort Lendava

Vlastní
polopenze (HB)
19.07. - 21.07.2024 (2 noci)

Od 3 469 Kč za osobu

sleva až 581 Kč

Apartmány Thermal Resort Lendava

Vlastní
polopenze (HB)
19.07. - 21.07.2024 (2 noci)

Od 3 845 Kč za osobu

sleva až 857 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.