Mediteran
cestovní kancelář 

ostrov Pag - Stara Novalja - ubytování v soukromí

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 600 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Ostrovy Jadranu / ostrov Pag
Doprava:
Vlastní doprava
Sport v blizkosti:
vodní sporty

Apartmány se nacházejí ve středisku Stara Novalja

Všechny apartmány jsou standartně vybaveny ložnicemi pro příslušný počet osob, obývací místností s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, koupelnou se sprchou a WC, balkónem nebo terasou. Nacházejí se do 600 metrů od moře.
Každý apartmán je jiný, má své specifické vlastnosti, liší se vzhledem, velikostí, vzdáleností od moře, vybavením,  pouze základní vybavení mají apartmány ve stejném rozsahu. Proto je nutno uvedené obrázky jednotlivých apartmánů  brát pouze jako ilustrační.

Stara Novalja  se nachází na mírném svahu v severozápadní části ostrova Pag.  Pobřeží je lemováno několika menšími  zátokami s  písečnými plážemi . Při příjezdu do Stara Novalja Vás uvítá atraktivní písečná pláž Trinćel. Stara Novalja nabízí několik restaurací  s mořskými specialitami nebo také obchody s místním vínem či oblíbeným pažským sýrem a pršutem.

Stravování: bez stravy

v termínech 23.6.-1.9.2018 jsou přijezdy možné sobota-sobota, v ostatních termínech každý den. ( při kratších pobytech na 6 nocí příplatek 10%, 5 nocí 20% a 4 noci 30%.)

Vratná kauce : 30 Eur/osobu - platba na místě

klimatizace na vyžádání  - apartmány A2, A3 ,A4 5 Eur/den, A5,6 6 Eur/den, A8- 8 Eur/den - platba na místě

Je zapotřebí, aby klient opustil ubytování do 10 hodin dopoledne v takovém stavu , v jakém apartmán převzal.  V případě, že tak neučiní, bude mu účtován poplatek 20-50 EUR dle typu apartmánu za úklid apartmánu

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP  10% PŘI REZERVACI DO  31.3.2018  a 100% platbě do 15.4.2018

 

 


Stara Novalja
pláž
pláž
pláž
ilustrační foto apartmánů
ilustrační foto aprtmánů
ilustrační foto apartmánů
Aktuální počasí