Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Ostrov Rab - město Rab
Vybavení:
bar, bazén, klimatizace, letní terasa, obchod se suvenýry, recepce, restaurace, TV místnost
Aktivity:

Hotel Carolina se nachází přímo na pláži obklopené borovicovými lesy na poloostrově Kalifront, který je jednou z nejkrásnějších a nejzelenějších oblastí ostrova Rab. Vzdálenost od centra a starého města Rab je necelých 6 km.

Ubytování: Moderní a pěkně vybavené pokoje, většina s pohledem na mořskou stranu, koupelna, WC, fén, telefon, satelitní televize, minibar, klimatizace, balkon. Pokoje mají možnost jedné přistýlky. Možnost pokojů s balkonem na mořskou stranu nebo do parku. V nabídce také suite pro 5  osob - mají dvě místnosti ( cena zahrnuje 4 osoby , 5. osoba za příplatek) . Pokoje standard jsou v nižších patrech ,ve vyšších  patrech jsou  pokoje superior

Stravování: snídaně i večeře formou bufetu. 

Vybavení: klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, , obchod se suvenýry, recepce, venkovní bazén se sladkou vodou, sluneční terasa, cafe-bar na pláži. U bazénu jsou lehátka a slunečníky.

Pláž: skalnaté a oblázkové se nacházejí přímo pod hotelem. Pláž u hotelu je označena " Modrou vlajkou", která je zárukou kvality a čistoty moře a pláže.

Domácí mazlíčci nejsou v hotelu povoleni.

Dětská postýlka za poplatek 4,- EUR na den - platba na místě.
Registrační poplatek 1,- EUR na osobu a pobyt - platba na místě

nově v sezoně 2016 wifi zdarma

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí