Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
do 200 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Umag
Vybavení:
24-hod.servis, bazén, bazén pro děti, fitness, internet (WIFI), kavárna, klimatizace, krytý bazén, letní terasa, masáže, obchod se suvenýry, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, směnárna, tenisové kurty, wellness
Sport v blizkosti:
bazén, tenis, terasa na slunění
Aktivity:

Rezidence Sol Umag**** se nachází 1 km od centra Umagu, v klidné parkové zeleni. Rezidence je součástí hotelu Sol Umag****, hosté využívají všech služeb hotelu a taktéž se zde stravují. Rezidence jsou nově a moderně zrekonstruované a nabízí možnost dvoulůžkových pokojů bez možnosti přistýlky a dále family room (rodinné pokoje) - 2x ložnice propojená spojovacími dveřmi.

Vybavení hotelu: A- la carte restaurant León d'Or, restaurace se show cooking, tematické kulinářské večery, lobby bar,  fitness ( zdarma) , wellness a kosmetický salón, vnitřní bazén ( otevřen sezonně) , lehátka a slunečníky u bazénu ( v ceně),  kadeřník , parkoviště poblíž hotelu, venkovní a vnitřní bazén, konferenční sály s max. kapacitou 500 osob.

Ubytování: Rezidence nabízí celkem 86 moderně zařízených pokojů. Všechny pokoje mají SAT TV, klimatizaci, mini bar, koupelnu se sprchou, fén, balkon s pohledem do parku, WiFi. V rezidenci je možné ubytovat i osoby tělesně postižené. V pokojích je možnost dětské postýlky (zdarma). Rodinné pokoje jsou dva propojené dvoulůžkové pokoje, mají 2x koupelnu se sprchou a WC , 2x SAT TV, 2x balkon s pohledem do parku. V rodinných pokojích se mohou ubytovat min. 2 osoby, maximálně 4 osoby. 
Příplatek za 1/1 pokoj je 75%.

Stravování: v hotelové restauraci Sol Umag, snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Dále mají hosté možnost využít aperitiv bar, Snack bar u bazénu, A la carte restauraci.

Sport, pláž: betonová pláž s lehátky a slunečníky u hotelu, venkovní bazén, dětský bazén. V hotelu je fitness, wellness. V blízkosti jsou tenisové kurty  - rezervace na recepci /za úplatu), sportovní animační programy - aquagym, pilates, yoga (v ceně), vodní sporty-windsurfing, parasailing, šlapadla, kanoe, motorové čluny atd. (za poplatek)

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 20% PŘI REZERVACI DO  31.01.2019 a 100% platbě do 15.2.2019
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 15% PŘI REZERVACI V OBDOBÍ 01.02 - 15.03.2019 a 100% platbě do 1.4.2019

WIFI ZDARMA

příjezdy možné každý den, min. počet 3 noci po celou sezonu 2019 (platné od 25.1.2019)

check in : od 14-23  hod, check out  12 hod

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí