Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
mobil home
Poloha:
100 až 300 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Umag
Vybavení:
recepce, lékař, dětský klub, restaurace, bazén, bazén pro děti, kavárna, obchůdky, hřiště na košíkovou, tenisové kurty, vodní sporty, parkoviště, obchod, internet (WIFI)
Aktivity:

CampingIn park Umag se nachází 9 km od centra Umagu. Ubytování je možné v mobilních domcích Classic Park. Svou polohou v blízkosti moře je jako stvořen pro rodinnou dovolenou. Samotný kemp vám nabízí množství služeb a zábavy pro prožití klidné a příjemné dovolené s dětmi nebo i v partě s přáteli.

Ubytování: 
Mobilní domky Classic směr park,
plocha 24 m2, dřevěná venkovní terasa se zahradním nábytkem, kompletně vybavená kuchyň, velká lednice s mrazákem, velké vstupní dveře, klimatizace, TV, celkem 6 lůžek (4 dosp. osoby +2 děti do 12 let): jedna ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 lůžky, 2 přístýlky v denní části, koupelna s WC. Ručníky a povlečení jsou v ceně.
Vybavení kempu: supermarket, pekařství, ambulance, upravená pláž s vlajkou Plava zastava, podmínky pro osoby tělesně postižené, možnost praní prádla (za příplatek), bezplatné WiFi v místě k tomu určeném, internet koutek na recepci (za poplatek)

Animace a zábava: komplex venkovních bazénů, dětská hřiště, denní i večerní animace pro děti i dospělé, zábavno-naučný eko park, 3 km dlouhá promenáda

Sport: tenisové kurty, půjčovna kol, zábavný sportovní program, hřiště pro volejbal, víceúčelové hřiště (házená, basket...), vodní sporty (přesné informace co je v ceně a co za poplatek dostanete na recepci kempu)

Domácí mazlíčci: jsou povoleni pouze ve vyhrazených prostorách. Pobyt je možný pouze v mobilních domcích Classic směr park za příplatek. Část pláže je vyhražena pouze pro psy. K dispozici jsou i sprchy pro psy. Psi musí být vždy pod dozorem majitele, nesmí do restaurace, na recepci, k bazénům a veřejnou pláž. Příplatek za psa v mobilním domku Classic Park je 13 Eur/den.

Povinné platby na místě: Pobytová taxa se platí na místě ve výši 0,85 - 1,1 Eur/os./den podle období, dítě 12-18 let platí polovic. • Závěrečný úklid - 35 Eur/MBH

Příjezd a odjezd: check in od 15.00 do 23.00 a odjezd od 7.00 do 10.00. Za předčasný check i nebo pozdní odjezd se platí poplatek 20-30 Eur podle sezony, splatné na místě!

First minute:
20% sleva na rezervaci do 31.1. 2018 a 100% platbou do 15.2.2018 - pro termíny po celou sezonu 2018 - platí pro mobilní domky Classic Park.
15% sleva na rezervaci  od 1.2. do 15.3. 2018 a 100% platbou do 1.4. 2018 - pro termíny po celou sezonu 2018 - platí pro mobilní domky Classic Park.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí