Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Rovinj
Aktivity:

Resort Villas Rubin*** se rozkládá v jižní části Rovinje a naleznete v něm vše potřebné pro bezstarostnou loetní dovolenou. Upravená zeleň, olivovníky, stíny borovic a překrásné oblázkové pláže dodávají tomuto resortu jedinečnou atmosférupřičemž  ubytovací zařízení a řada zařízení poskytují komfort a rozmanitost zážitků. Resort Villas Rubin má celkem 85 pokojů hotelového typu a 272 apartmánů. Pokoje i apartmány jsou moderně vybaveny:

Ubytování:
STUDIO 2+1 (STD3) 30 m2 - studio pro 3 osoby, dvě oddělená lůžka a přistýlka (rozkládací lůžko), kuchyňský kout, základní vybavení kuchyně (vařič, lednice, nádobí), koupelna, fén, klimatizace, SAT TV, připojení k internetu, sprcha, WC, terasa.
A 2+2 (N41) 33 m2 - dvoulůžková ložnice s oddělenými lůžky, přistýlka pro 2 dosp. osoby v obývacím pokoji (rozkládací gauč 190x160 cm), kuchyňský kout, základní vybavení kuchyně (vařič, lednice, nádobí), koupelna, fén, klimatizace, SAT TV, připojení k internetu, sprcha, WC, terasa.
A 4+1 (N52) 38 m2 - dvě dvoulůžkové ložnice, v každé dvě oddělená lůžka, přistýlka pro 1 dosp. osobu v obývacím pokoji (rozkládací gauč 190x160 cm), kuchyňský kout, základní vybavení kuchyně (vařič, lednice, nádobí), koupelna, fén, klimatizace, SAT TV, připojení k internetu, sprcha, WC, terasa.
A 4+1 (N52X) 43 m2 - dvě dvoulůžkové ložnice, v jedné ložnici dvě oddělená lůžka, v druhé ložnici manželská postel, přistýlka pro 1 dosp. osobu v obývacím pokoji (rozkládací gauč 190x160 cm), kuchyňský kout, základní vybavení kuchyně (vařič, lednice, nádobí), koupelna, fén, klimatizace, SAT TV, připojení k internetu, sprcha, WC, terasa.
 
 
 
Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí