Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Medulin
Vybavení:
bazén s mořskou vodou, fitness, internet (WIFI), kadeřnictví, kavárna, klimatizace, letní terasa, masáže, parkoviště, recepce, restaurace, tenisové kurty, terasa
Sport v blizkosti:
plážový volejbal, vodní sporty, volejbal
Aktivity:

Hotel Belvedere se nachází v městečku Medulin, zhruba 1 km od centra.  Pula je vzdálena 10 km a pouhých 5 km je do města Premantura. Hotel má celoroční provoz a je klimatiozvaný. Je situován v blízkosti moře a pláže Hotel má dvě křídla a nabízí 450 moderních, pohodlně zařízených pokojů které jsou na čtyřech patrech každého křídla budovy.

Pokoje mají telefon a SAT TV, klimatizaci, možnost přistýlky. V hotelu se nachází prostorná terasa s výhledem na moře a s velkým venkovním a vnitřním vyhřívaným bazénem (1.7. - 31.8. uzavřen), oba s mořskou vodou.

Stravování: snídaně a večeře formou bufetu (polopenze).

Hosté mají k dispozici prostornou recepci, aperitiv bar, restauraci, cafe bar s terasou s výhledem na moře, zdarma internetové připojení ve společných prostorách hotelu.


Sport a relaxace: tenis, mini golf, plážový volejbal, vodní sporty a wellness, masáže.


Pláž: je zhruba 100 m od hotelu, oblázková, betonová plata, k dispozici jsou sprchy. V blízkosti je jeden kilometr dlouhá písčitá pláž Bijeca, vhodná pro rodiny s dětmi.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí