Mediteran
cestovní kancelář 

hotel Habakuk - zimní lyžování - 3 noci  

First minute sleva ve výši 15 % platí pro rezervace do 15.9. 2017

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V horském středisku
Lokalita:
Slovinsko / Pohorje / Mariborsko Pohorje
Doprava:
Vlastní doprava

Exkluzivní hotel**** se nachází v krásném přírodním prostředí pod pohořím Pohorje, jen 5 km od Mariboru. Nabízí komfortní pokoje, wellness a lázeňské centrum, kongresové centrum, restaurace a bary a mnoho možností rekreace - jízda na kole, jízda na koni, turistika, golf atd.

Ubytování: kvalitní ubytování ve zcela nových pokojích s možností přípravy teplých nápojů v pokoji,    pohodlné postele různých velikostí; měkké a pohodlné ložní prádlo vyrobené z saténu; Polštář-Menu nabízí 10 různých polštáře různých velikostí a tvarů: Ortopedické polštář z latexu, Medico a hypoalergenní polštáře, polštáře s výplní z přírodních materiálů (špalda, husy sestřelí, péra / peří ...).

Hotel Habakuk ****, 58 plně vybavených a útulných pokojů: 6 zrekonstruovaných Suites, 52 zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojů SuperiorDepandance ****, 79 plně vybavených a útulných pokojů: 67 standardních dvoulůžkových pokojů, 3 Executive Suites, 5 jednolůžkových pokojů, 4 rodinné pokoje:

Popis pokojů:
Dvoulůžkový pokoj - Standard - 24 Každý pokoj je vybaven dvěma LCD televizory mini-barem, osobním trezorem, telefonem s přímou volbou, připojením na internet a klimatizací. Všechny koupelny ve standardních pokojích mají sprchu.
Dvoulůžkový pokoj - Standard - 35 Každý pokoj je vybaven dvěma LCD televizory mini-barem, osobním trezorem, telefonem s přímou volbou, připojením na internet a klimatizací. Pokoje mají pohled na pohoří nebo na město Maribor a jsou prostornější než pokoje velikosti 24 m2. Mají možnost přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj Superior - 24 m2 - jsou to kompletně zrekonstruované dvoulůžkové pokoje, kde jsou barvy a nábytek inspirovány okolím Pohorje. Každý pokoj je vybaven LCD televizorem, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou, připojením na internet a klimatizací. Lůžka v místnosti jsou odděleny, ale mohou být spojeny.

Termální bazény: Hosté hotelu Habakuk mohou navštívit kryté i venkovní bazény, pokrývající více než 740 m2. Všechny bazény obsahují termální vodu, mnohé jsou vybavené podvodními masážními systémy, vířivkami a vodopády. Teplota vody se pohybuje mezi 29 a 35 stupňů Celsia. Voda je bohatá na jody a fluorid. Je mimořádně vhodná pro všechny vodoléčebné účely (nemoci kloubů a vazů, svalů a kostí, lymfatických nemocí, poškození periferních nervů, metabolických onemocnění, gynekologických onemocnění, psychosomatické onemocnění). Venkovní bazény jsou otevřené od 15. června do 30. září. Mimo letní sezonu jsou hostům k dispozici vnitřní bazény a sauny. Termální voda vyvěrá z hloubky 800-900 m kde je její teplota 69° C a postupně je ochlazována na teplotu bazénů (33-37° C).

Stravování: polopenze formou bufetu (snídaně, večeře) v hotelové restauraci. Dále je k dispozici kavárna, zimní zahrada a vinný bar.

Pobytová taxa ve výši 1,27 EUR na dospělou osobu a den se platí na místě.
Příjezd do hotelu je možný od 16:00 hod.


Balíček služeb obsahuje:

  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za osobu
  • snídaně a večeře formou bohatého bufetu
  • skipas po dobu pobytu
  • neomezený vstup do wellness centra habakuk - termální bazény a sauny
  • 1 x denně volný stup do wellness centra Arena
  • župan a pantofle po dobu pobytu (pro dospělé)
  • volný vstup do fitness
  • připojení k internetu
  • parkování
Hotel Habakuk
Hotel Habakuk
Hotel Habakuk
Hotel Habakuk
Hotel Habakuk
Hotel Habakuk, pokoj Standard 24 m2
Hotel Habakuk, pokoj Standard 24 m2
Hotel Habakuk, pokoj Standard 24 m2
Hotel Habakuk, pokoj Standard 35 m2
Hotel Habakuk, pokoj Standard 35 m2
Hotel Habakuk, pokoj Standard 35 m2
Hotel Habakuk, pokoj Superior
Hotel Habakuk, pokoj Superior
Hotel Habakuk, pokoj Superior
vnitřní bazény
vnitřní bazény
vnitřní bazény
Aktuální počasí