Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
pokoj v depandanci hotelu
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Dobrna / Lázně Dobrna
Vybavení:
24-hod.servis, bazén, fitness, internet (WIFI), kosmetika, lázně, parkoviště, recepce, sauna
Aktivity:

DEPANDANCE HOTEL PARK - HOTEL PRO AKTIVNĚ STRÁVENOU DOVOLENOU
Hotel byl postaven roku 1875 a roku 2008 naposledy rekonstruován. Leží 300 m od hotelu Vita. Zařízení bude vyhovovat všem, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně. Je zde fitness, společenská místnost, individuální sauny a prostory k odpočinku, samoobslužná restaurace. Pokoje jsou vybaveny telefonem, pay TV (Quadriga systém: CD, filmy, pohádky, internet…), WC, koupelnou, fénem na vlasy a možností bezplatného bezdrátového internetového připojení. Podkrovní pokoje klimatizovány.
V hotelu Park mohou za poplatek pobývat i malí domácí mazlíčci.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, na pokojích je telefon,TV, trezor, minibar, WC, koupelna, fén na vlasy, WiFi, připojení k internetu. Jednolůžkový pokoj s možností přistýlky pro 1 dosp. osobu a dítě do 15 let věku.

Stravování: polopenze formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze.

Pobytová taxa ve výši 2,5 Eur/os./den, děti mají slevu. Platba na recepci. WiFi zdarma.

PŘÍRODNÍ FAKTORY: V Lázních Dobrna jsou tři hlavní léčivé složky uznané Ministerstvem zdravotnictví Slovinské republiky: termální voda, bahno a rašelina. CENTRUM KRÁSY A MASÁŽÍ »HIŠA NA TRAVNIKU«: V Lázních Dobrna funguje špičkové centrum krásy a masáží »HIŠA NA TRAVNIKU«. Nejmodernější přístroje k péči o tělo a obličej se tu snoubí s historií v podobě již tradičních dotyků nejlepších masérů – vše pro Vaše rozmazlování, uvolnění a probuzení vnitřní krásy, kterou v sobě skrýváte. Centrum »HIŠA NA TRAVNIKU« nabízí: masáže a uvolňující rituály, ayurvedu, péči a čištění obličeje, líčení, péči o tělo, péči dlaní a chodidel, formování těla, programy na uvolnění a hýčkání, programy na formování těla.

CENTRUM SAUN »DEŽELA SAVN«: »Dežela savn« se rozprostírá na 500 m2. Energie pozitivních krystalů na Vás zapůsobí stejně blahodárně jako tradice uvolnění a čištění organismu v naší oáze klidu, osvěžení a uvolnění. Výběr krystalů, po kterých jsme sauny pojmenovali, představuje krátké seznámení s krystalovými minerály, které ukrývá a odkrývá země.

BAZÉNY: Termální bazény jsou Vám k dispozici v hotelu Vita a v Lázeňském domě. Hlavní účinkující látkou v Lázních Dobrna je alkalická termální voda s teplotou u pramene okolo 35 až 36,5 °C obsahující přiměřené množství vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanu. Po celá desetiletí ji používáme k posílení organizmu a zlepšení celkové psychofyzické kondice jednotlivců i skupin. Hlavní účinkující látkou je vápník – hořčík hydrogenuhličitá alkalická akratoterma o teplotě od 35 do 36,5 °C. Ministerstvo zdravotnictví potvrdilo termální vodu jako přírodní léčivý faktor. Lázeňský dům: koupele 32 – 34 °C • bazén 32 °C. TEPLOTA VODY: Bazény s lázeňskou termální vodou v hotelu Vita - vnitřní bazén s teplotou 32 °C • venkovní bazén s teplotou 28 – 29 ˚C • vnitřní dětský bazén s teplotou 32 ˚C • venkovní dětský bazén s teplotou 32 ˚C • perličková koupel s teplotou 35 – 36 ˚C • perličková koupel v centru saun s teplotou 35 ˚C • ochlazovací bazén v centru saun 17 ˚C • koupele 32 – 34 ˚C.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí