Mediteran
cestovní kancelář 

Luxusní hotel 5*, místo pro váš odpočinek

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Moravske Toplice / Terme 3000
Vybavení:
recepce, restaurace, bar, bazén, fitness, kavárna, kosmetika, sauna, krytý bazén, terasa, letní terasa, obchod se suvenýry, parkoviště, internet (WIFI), klimatizace, výtah
Sport v hotelu:
fitness, aerobic, bazén, Animační programy pro děti a dospělé
Sport v blizkosti:
bazén
Aktivity:

Luxusní hotel Livada Prestige se nachází v Moravských Toplících, na Prekmurských pláních. Svoji polohou je hotel předurčen pro milovníky golfu, wellness a klidného odpočinku. Hosté mají k dispozici velké wellness centrum a hotelové centrum Thajských masáží. Je to jediný hotel v Evropě, kde se host může vykoupat v termální vodě přímo ve svém pokoji.

Hotel má 122 pokojů různých velkostí a vybavení, všechny ale mají vanu s možností koupele v termální vodě. Většina pokojů má masážní vanu s černou termální vodou, některé pokoje mají i masážní sprchový kout. Část pokojů je řešeno jako suite. Pokoje mají klimatizaci, balkon, LCD TV, WiFi připojení, telefon, mini bar a trezor.

Stravování je v hotelové restauraci ale hosté mohou využít i i à la carte Restoran Prestige, dále tři bary, Aperitiv bar, Panorama bar a Wellness bar kde je pestrá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, teplých nápojů a vín.

Stravování : polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů za 660 Kč/osobu/den

Na místě se platí pobytová taxa 1,27 Eur/osobu/den a jednorázový registrační poplatek 1 Eur/osobu

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí