Mediteran
cestovní kancelář 

Luxusní hotel 5*, místo pro váš odpočinek

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Moravske Toplice / Terme 3000
Vybavení:
recepce, restaurace, bar, bazén, fitness, kavárna, kosmetika, sauna, krytý bazén, terasa, letní terasa, obchod se suvenýry, parkoviště, internet (WIFI), klimatizace, výtah
Sport v hotelu:
fitness, aerobic, bazén, Animační programy pro děti a dospělé
Sport v blizkosti:
bazén
Aktivity:

Luxusní hotel Livada Prestige se nachází v Moravských Toplících, na Prekmurských pláních. Svoji polohou je hotel předurčen pro milovníky golfu, wellness a klidného odpočinku. Hosté mají k dispozici velké wellness centrum a hotelové centrum Thajských masáží. Je to jeden z mála hotelů v Evropě, kde se host může vykoupat v termální vodě přímo ve svém pokoji (kromě Economy pokoje).

Hotel má 122 pokojů různých velkostí a vybavení s možností koupele v termální vodě (krom pokojů Economy, kde je sprcha). Většina pokojů má masážní vanu s černou termální vodou, některé pokoje mají i masážní sprchový kout. Část pokojů je řešeno jako suite. Pokoje mají klimatizaci, balkon, LCD TV, WiFi připojení, telefon, mini bar a trezor.

Stravování je v hotelové restauraci. V hotelu je také à la carte Restoran Prestige, tři bary, Aperitiv bar, Panorama bar a Wellness bar kde je pestrá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, teplých nápojů a vín.

Stravování : polopenze - bohatá snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů za 700 Kč/osobu/den

Termální bazény: hotelový bazén + bazény v Terme parku T3000, koupání v den příjezdu od 11.00 a v den odjezdu po celý den (v hotelovém bazénu)

Na místě se platí pobytová taxa 2 Eur/osobu/den a jednorázový registrační poplatek 1 Eur/osobu

dětská postýlka: 10 Eur/noc, parkování v garáži - 5 Eur/noc

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí