10.09.2012
Až do 6.10. můžete využít autobusové dopravy do oblasti severní a střední Dalmácie k ubytovacím kapacitám z našeho katalogu. Nabízíme vám nejen hotely s bazény ale i krásné ubytování v privátních apartmánech...

 

Doprava autobusem do Chorvatska.
Až do 6.10. můžete využít autobusové dopravy do oblasti severní a střední Dalmácie k ubytovacím kapacitám z našeho katalogu. Nabízíme vám nejen hotely s bazény ale i krásné ubytování v privátních apartmánech.
Užijte si pohodu a klid a načerpejte sluníčko a sílu na dlouhou zimu. Pobyty na konec letní sezóny jsou vhodné pro všechny, kteří si chtějí užít slunce, moře a přímořského ovzduší které je vhodné i pro osoby s respiračními chorobami. Pobyty mohou využít taktéž maminky s dětmi neboť je spousta hotelů kde jsou děti za výrazné slevy a nebo i děti zdarma.
Poslední jízda autobusem z Chorvatska je 6.10. Na vlastní dopravu zajistíme pobyty na jakýkoliv termín i počet pobytových dnů si můžete zvolit sami.

Máte-li zájem o dopravu autobusem a provádíte-li rezervaci přes naše stránky, tak prosím napište do pole „Poznámka" při vyplnění nezávazné rezervace dotaz na dopravu a my vám napíšeme aktualní informaci o obsazenosti autobusu.

Nástupní místa z ČR jsou PRAHA, BRNO, MIKULOV. Při větším počtu klientů (od 4 os.) z dalších měst bude zajištěn svoz za příplatek.
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.