Nic nenalezeno
Vznešený pětimetrový zářivě bílý stalagmit nazývaný Briliant .

Vítejte v nejúchvatnější jeskyni světa, která se pyšní velkolepými jeskynními útvary a rozmanitou faunou. Užijte si nezapomenutelnou jízdu v podzemním vláčku Postojenské jeskyně a zažijte fascinující podzemní ráj, který po milióny let tvořily kapičky vody.

Absolvujte jízdu v podzemním vláčku a užijte si 3,7 km dlouhou cestu po jediné dvoukolejné jeskynní železnici. Nádherné lustry z benátského skla, které visí ze stropu tanečního sálu Postojenské jeskyně, vytvářejí doslova pohádkovou atmosféru.

Vznešený pětimetrový zářivě bílý stalagmit nazývaný Briliant je symbolem Postojenské jeskyně a slovinského krasu. Vedle něj stojí ornamentový sloup (obrázek nahoře).

Postojenská jeskyně je otevřena každý den včetně státních svátků. Prohlídka jeskyně, která zahrnuje jízdu jeskynním vláčkem a procházku po snadné trase, trvá hodinu a půlKaždá prohlídka Postojenské jeskyně je vedena průvodcem, který návštěvníkům podává komentář ve slovinském, italském, anglickém nebo německém jazyce a detailně popisuje krásy jeskyně. Návštěvníci mohou využít audio průvodce, které jsou k dispozici v 17 jazycích. Prohlídky jeskyň jsou vhodné pro všechny návštěvníky včetně rodin s malými dětmi a návštěvníky se sníženou mobilitou. Teplota uvnitř jeskyně je po celý rok neměnná (10 °C), proto doporučujeme teplé oblečení a sportovní obuv.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.