Mediteran
cestovní kancelář 

ADVENTNÍ ZAGREB 2018 S POBYTEM V TERMÁLECH - Autobusová doprava  

Krásné adventní trhy, ubytování v termálech - koupání v ceně, 3x nocleh s polopenzí...

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Region Spodní Sava / Terme Čatež
Doprava:
Autobus
Vybavení:
recepce, lázně, restaurace, bazén, bazén pro děti, kavárna, sauna, krytý bazén, terasa, parkoviště, internet (WIFI), klimatizace

Hotel Čatež se nachází v areálu termálních lázní Čatež. Nabízí ubytování v pokojích s možností jedné přistýlky a v suite - rodinné pokoje.

Pokoje 1/2(+1): dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky (TWIN), část pokojů s možností přistýlky, koupelna s WC, fén, telefon, SAT TV. Pokoje jsou ve starší části hotelu.
Suite - rodinné pokoje: dvoulůžkový pokoj s balkonem a klimatizací, v druhé části suite možnost 2 přistýlek (povinný příplatek za suite), koupelna s WC, fén, minibar, SAT TV, WI-FI. Pokoje jsou v nové části hotelu. Povinný příplatek za Suite je 1 500,- Kč na noc na pokoj.
Hotel disponuje také pokoji pro osoby tělesně postižené.

Možnost dětské postýlky za 14,- EUR na den - platba na místě.

Strava: polopenze- snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů.

Součástí hotelu je hotelová restaurce, aperitiv bar, Spa & Wellness centrum, hotelový bazénový komplex, centrum zdraví, hotelové parkoviště, internetový koutek, výtah, společné kliamtizované prostory, dva společenské sály.

Cena nezahrnuje župan! Možnost zapujčení županu za 4,3 Eur/den

Pobytová taxa: Od 1.1. 2019 se dále taxa zvyšuje na částku 2,50 Eur/os./den + jednorázová platba za přihlášení na recepci ve výši1,5 Eur/os./pobyt.V předvánočním čase jsme pro Vás připravili zájezd na nejkrásnější adventní trhy v Evropě* - do Záhřebu, hlavního města Chorvatska. Poznáte neopakovatelnou vánoční krásu tohoto města, budete moci ochutnat místní kulinářské speciality, projdete se vánočně nazdobenými ulicemi i starým městem a třeba i vyzkoušíte velmi oblíbené ledové kluziště v centru. Součástí pobytu bude i koupání v termálních lázních Čatež (Slovinsko, 30 km od Zagrebu), které budou na 3 noci naším domovem. *podle hodnocení Best Christmas Markets in Europe

Ubytování je zajištěné v hotelu Čatež***, který je součástí areálu termálních lázní Čatež. Nabízí ubytování v pokojích s možností jedné přistýlky. V  ceně pobytu je vždy 1x denně vstup do Zimní termální riviery.

Ubytování: Pokoje 1/2(+1): dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky (TWIN), část pokojů s možností přistýlky, koupelna s WC, fén, telefon, SAT TV.

Strava: polopenze- snídaně a večeře formou bufetu. Součástí hotelu je hotelová restaurce, aperitiv bar, Spa & Wellness centrum, hotelový bazén, internetový koutek, výtah, společné klimatizované prostory.

Změna pobytové taxy: od 1.7. 2018 dle místní vyhlášky města Brežice (municipality Brežice (Uradni list RS, 37 / 18) se zvyšuje pobytová taxa na 2 Eur/osoba/den - platba na recepci dále a registrační poplatek 1,50 Eur/osobu -platba na místě. Od 1.1. 2019 se dále taxa zvyšuje na částku 2,50 Eur/os./den + jednorázová platba za přihlášení na recepci ve výši1,5 Eur/os./pobyt.

Pro realizaci zájezdu je potřeba minimálně 35 osob.

Advent v Zagrebu, foto: akmada lidija, www.infozagreb.hr
Advent v Zagrebu, foto: s.katelan, www.infozagreb.hr
Advent v Zagrebu - ledová arena, foto: d.rostuhar, www.infozagreb.hr
Advent v Zagrebu, foto: j. duval, www.infozagreb.hr
Advent v Zagrebu, foto: m. mehuli, www.infozagreb.hr
Advent v Zagrebu, foto: m. mehuli, www.infozagreb.hr
hotel Čatež
hotel Čatež - suite
hotel Čatež
hotel Čatež
hotel Čatež
hotel Čatež
hotel Čatež
hotel Čatež
Termal riviera - letní
Termal riviera - letní
Termal riviera - letní
areál
Termal riviera - letní
Termal riviera -zimní
Termal riviera - letní
Termal riviera - letní
areál
Termal riviera - zimní
Termal riviera - zimní
Termal riviera - zimní
Termal riviera - zimní
Aktuální počasí