Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Centrum města
Lokalita:
Slovinsko / Radenci / Radenci
Vybavení:
recepce, lékař, hlídání dětí, lázně, směnárna, internet, bar, bazén, masáže, sauna, 24-hod.servis, krytý bazén, obchod se suvenýry, parkoviště, klimatizace
Aktivity:

Hotel Radin je centrální hotel v resortu termálních lázní a je propojen spojovací chodbou s hotelem Izvir, termálními bazény sekcí Medico a wellness centrem. Můžete se ponořit do světa léčivých pramenů v bazénovém komplexu a načerpání síly v oblasti zdraví a krásy města. O vaši krásu bude postaráno v Beauty centru, zatímco zdraví budou řešeno v Ayurveda Centre v souladu se zásadami východní medicíny.

Ubytování: komfortní a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (za přplatek), sprcha nebo koupelna, WC, vysoušeč vlasů, sejf, župany, SAT TV, balkon. Pokoje jsou přizpůsobeny pro osoby tělesně postižené.

Stravování: polopenze. 

Bazény: vnitřní a vnější plavecký a relaxační bazén (v hotelu). Bazén je otevřen celoročně. Vodní plocha 1460 m2, termální voda o teplotě 29 - 37 °C, vodní trysky, chrliče vody, vzduchové trysky, vstup pro invalidy (vozíčkáře), protiproud, tobogan, gejzír, vodní hřib, dětská klouzačka, bar s občerstvením, relaxační místnost.

Na místě se platí pobytová taxa 1,27 EUR na osobu a den a přihlašovací poplatek 1,- EUR na osobu a pobyt

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí