Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Banovci / Terme Banovci
Vybavení:
recepce, internet, restaurace, bazén, bazén pro děti, sauna, krytý bazén, parkoviště, klimatizace
Aktivity:

Menší hotel Zeleni gaj s 24 pokoji se nachází uprostřed panenské přírody Prlekije, hostům však nabízí veškeré pohodlí požadované moderní dobou. Tento útulný a pohostinný hotel v létě nejvíce navštěvují rodiny s malými dětmi, protože má výjimečně rozsáhlou nabídku animačních programů, a bazénový komplex je navíc obzvláště vhodný pro děti a mladé rodiny. V jiných ročních obdobích je hotel příjemným útočištěm seniorů a párů, které se hýčkají v banovské termální vodě. Hotel je vhodným výchozím bodem pro výlety k památkám v okolí řeky Mury.

Ubytování uprostřed nedotčené přírody:

Hotel má 24 pokojů, při čemž dvoulůžkové pokoje (částečně s manželskou postelí) jsou vybaveny přistýlkou ​​pro dítě, balkonem, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, županem, telefonem, kabelovou televizí, minibarem, připojením na internet, trezorem a klimatizací. Ubytování v hotelu nebo v depandancích hotelu. Pokoje mají výhled na krajinu Prlekije a vesnici Banovci.

Depandance jsou umístěny v několia domcích, nedaleko hotela a bazénů. Stravování je zajištěné v hotelové restauraci. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností 1 přistýlky, pokoj má plochu cca 27 m2, koupelnu, WC, francouzské lůžko o šíři 160 cm a balkon s pohledem do parku.

Andělská koupel a banovská termální voda: Hosté Hotelu Zeleni gaj si mohou vychutnat procedury založené na banovské termální vodě a zejména páry často volí relaxační andělskou koupel, která do života vrátí romantiku. Zajímavostí wellnessu v Lázních Banovci je saunová vesnička, kde v místně pojmenovaných saunách každý najde saunu ušitou na míru přímo jemu. K dispozici je také vířivka.

Vodní dobrodružství v mnoha bazénech: Hostům hotelového komplexu je k dispozici vodní park Lázní Banovci s vnitřním, pěti venkovními bazény a dětským bazénem s vodopády, skluzavkami, podvodními masážemi, vířivkami a prameny a světelnými a zvukovými efekty. Bazény jsou s běžnou nebo teplejší termální vodou. Možnost FKK koupání v letních měsících.
Stravování : polopenze- bohatá snídaně a večeře formou bufetu

Pobytová taxa 2 Eur/osobu/den a registrační poplatek 1 Eur/osobu - platba na místě

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí