Mediteran
cestovní kancelář 

Apartmány Dota - 1. řada u moře  

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Přímo u pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Střední Dalmácie / Podgora
Doprava:
Vlastní doprava
Sport v blizkosti:
tenis, potápění, šnorchlování, půjčovna kol, rybaření, šlapadla, vodní sporty, půjčovna loděk

Apartmány DOTA***/**** se nacházejí v centru Podgory, na promenádě, 10 metrů od oblázkové pláže. Před vilou je malá zahrada, celý objekt je oplocen. Studia a apartmány mají klimatizaci (kromě apartmánu A/2+2 v přízemí), plně vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchou,  WC a fénem, SAT TV. Apartmán v přízemí je vhodný pro osoby s menší hybností.

Popis apartmánů: přízemí - A/2+2*** má dvoulůžkovou ložnici, lůžko pro 2 osoby v obývací místnosti, kuchyňský kout, koupelnu; 1. patro - A/4+1**** má dvě dvoulůžkové ložnice - každá s vlastní koupelnou, obývací místnost s možností jedné přistýlky, kuchyňský kout, velkou terasu směrem na moře, balkón směrem do parku, přistýlka je za příplatek; 2. patro - studio S/2*** má jednu místnost se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelnu, balkón do parku; A/3+1**** má dvě ložnice, obývací místnost, kuchyňský kout, koupelnu, balkón směrem na moře, přistýlka je za příplatek. 

Stravování: vlastní, možnost dokoupení polopenze za 500 Kč/dospělou osobu/den, dítě do 6,99 za 350 Kč na den nebo večeří za 370 Kč /osobu/den a dítě do 6,99 let za 260 Kč na den v blízké restauraci hotelu Podgorka

Parkování je možné na obecním parkovišti za poplatek (cca 70 Kn / den). Apartmány jsou na pěší zóně a nelze k nim kdykoliv dojet autem . V den příjezdu a odjezdu  to je možné pouze do 10.00 hod. a to po dohodě s majitelem, který může nechat spustit zábrany. Jinak je v domě vozík, na kterém lze zavazadla pohodlně odvést. Pro klienty cestující autobusem - vzdálenost od výstupního místa k apartmánům je cca 200 metrů. Klasifikace ubytování  - hvězdičky - je určena hodnocením pořádající cestovní kanceláře.

Sleva za včasný nákup 10% při rezervaci zájezdu do 15.01.2019.

Sleva za včasný nákup 5% při rezervaci zájezdu do 15.03.2019.

Webová kamera ukazuje pláž před apartmány Dota:


Pohled na vilu z moře
Apartmány Dota
Obývací místnost (A/4+1)
Kuchyňský kout (A/4+1)
Ložnice (A/4+1)
Apartmán 2+2 - přízemí_ložnice
Apartmán 2+2 - přízemí
Apartmán 2+2 - přízemí
Apartmán 3+1
Apartmán 3+1
pohled z balkonu na moře z APT 3+1
pohled na apartmány z pěší zony
Apartmán 3+1 - ložnice s 1 lůžkem
Apartmán 4+1
Apartmán 3+1
Apartmán 4+1
Apartmán 3+1
Apartmán 4+1
apartmán 2+2
apartmán 2+2
Studio 2
Studio 2
Studio 2
Studio 2
Studio 2
Aktuální počasí