Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 150 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Šibenik
Vybavení:
restaurace
Sport v hotelu:
minigolf
Sport v blizkosti:
bazén, bowling, plážový volejbal, potápění, šlapadla, tenis, vodní sporty, volejbal
Aktivity:

Hotelový a sportovní komplex Solaris je vzdálen asi 7 km od centra Šibeniku. Apartmány Ville Kornati leží na okraji komplexu, v blízkosti kempu a jacht - přístavu Solaris. Jedná se o jednopatrové řadové domky. Apartmány byly kompletně zrekonstruovány a moderně vybaveny. Apartmány jsou ve velikosti 2+2, 3+2 a 4+3.

Ubytování:
Apartmán 2+2:  (pro 2 dospělé osoby + 2 děti ) -dvoulůžko v obývací místnosti s vybaveným kuchyňským koutem, dvoulůžkový pokoj s patrovým lůžkem pro děti do 12 let, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, SAT TV, balkon nebo terasa, rozměr cca 30 m2.
Apartmán 3+2 (pro 3 dospělé osoby + 2 děti)- obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice s francouzským lůžkem, dvoulůžková ložnice s patrovým lůžkem pro děti ,koupelna se sprchou a WC + další samostatné WC, klimatizace, SAT TV, 2x balkon nebo terasa, rozměr cca 55 m2.
Apartmán 4+3 (pro 4 dospělé osoby +3 děti)- obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout, 2x dvoulůžková ložnice (jedna s francouzským lůžkem a druhá s oddělenými lůžky a přistýlkou), koupelna se sprchou a WC, druhá koupelna s vanou a WC, klimatizace, SAT TV, 2x balkon nebo terasa, rozměr cca 70 m2.
Apartmány jsou uklízeny každý den, 2x za týden se mění povlečení a 3x za týden je výměna ručníků.

Stravování: vlastní

Pláž: přírodní, kamenitá. Oblázková pláž s bazénem je vzdálená asi 150 m. U pláže jsou k dispozici i sprchy se sladkou vodou

Hosté mají v ceně vstup do bazénu v kempu Solaris a osoby starší 18 let i vstup do Beach baru en Vogue.

Hosté mohou využívat všech zařízení komplexu Solaris - uprostřed areálu je moderní wellness centrum, které disponuje krytými i otevřenými bazény se sladkou i slanou vodou, které mohou hosté využívat za poplatek.
V komplexu je několik barů, restaurací - klasických i etno restaurace, mnoho aktivit, animačních programů  pro děti i dospělé.

Domácí mazlíčci nejsou v apartmánech dovoleni.

Za poplatek je možné využít kurzy tenisu, minigolfu. Pro děti je za poplatek k dispozici Aqua Park, trampolíny Je zde velké sportovní vyžití, animační programy pro děti i dospělé.

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% PŘI REZERVACI DO 28.2.2019 A 100% PLATBĚ DO 15.3.2019 (platí pro všechny termíny 2019)

Dětská postýlka na vyžádání 4 Eur/den- platba na místě.

V termínech 18.5- 14.6. a od 7.9.-21.9  příjezdy možné každý den s min počtem 3 nocí , v termínech  15.6. - 29.6. a 24.8.-7.9. příjezdy možné denně s min počtem 5 nocí  a v temrínech 29.6. -24.8.2019 příjezdy a odjezdy možné denně  s min. počtem 7 nocí pobytu. V ostatních termínech příjezdy možné denně s min počtem 2 noci.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni. check in 15:00 , check out  10:00

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí