Mediteran
cestovní kancelář 

Hotel Mirta  

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Ostrov Dugi Otok - Božava
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
recepce, restaurace, obchod
Sport v blizkosti:
potápění, šnorchlování

Nově renovovaný hotel Mirta je umístěn v pěkném borovém háji a je  součástí hotelu Agava v městečku Božava. V hotelu je 16 rodinný pokojů. Všechny pokoje mají balkony, jsou klimatizované, s koupelnou a WC, fénem, telefonem, SAT TV a chladničkou.
Dětská postýlka za 7,- EUR na den - platba na místě.

Stravování: stravování formou polopenze bufetovým způsobem včetně nápojů k večeři - nealkoholické nápoje, pivo, víno místní výroby bez omezení. Jednou týdně dalmatinský večer. Možnost dokoupení obědů za 550 Kč na osobu a den.

Sport a zábava: zdarma je možná účast na ranním cvičení aerobiku nebo na Aqua aerobiku. Jednou týdně se koná dalmatinský večer s živou hudbou. Bazén s mořskou vodou, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, půjčovna kol, badminton, fitness, animace pro děti i dospělé. Za poplatek služby wellness centra: whirlpool, sauna, masáže klasické i aroma, kosmetické ošetření, depilace.

Pláž: před hotelem je přírodní, skalnatá s betonovými platy a vstupem do moře po žebříku. Asi 250 m od hotelu jsou menší i větší oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody, vhodné i pro děti a neplavce. V areálu hotelu je i potápěčská základna. Nedaleko letoviska (cca 20 minut) se nachází světově známá pláž Sakarun. Na pláž jezdí hotelový vláček (informace na recepci), na pláži je i hotelový koktejl bar !Long Island". Vzhledem ke svému pozvolnému vstupu je tato pláž ideální pro rodiny s dětmi.
 

V hotelu je povolen pes za příplatek 10,- EUR na den - platba na místě, ale nahlášení již při rezervaci.

Sleva za včasný nákup 10% při rezervaci do 31.3.2019 ( kromě termínů do 15.6 a od 31.8.2019)
Speciální sleva 10% pro pobyty do 15.6. a od 31.8.2019 je již zahrnuta v ceně. Sleva za včasný nákup a  Speciální sleva 10% se nedají sčítat.

Příjezdy do 22.6. a od 31.8.2019  jsou možné každý den, v termínech 22.6. - 31.8. jen v sobotu.
check in  16:00 hod, check out 10 hod


hotel Mirta
hotel Mirta
pohled k moři
pokoj
pokoj
rodinný pokoj
Aktuální počasí