27.05.2013 | Poslední aktualizace: 29.05.2013
Ve spolupráci s firmou Czech Aviation s.r.o., která je organizátorem těchto leteckých výletů, si Vám dovolujeme nabídnout 4 tématické letecké výlety a 1 výlet dle individuálního přání v oblasti Jadranu. Tato nabídka jje určena všem, kteří chtějí poznat Jadran i ze vzduchu případně chtějí vidět i něco víc - poznat známá města jako jsou Dubrovník, Tivat ale i San Marino nebo Venezia ale i neznámá místa Jadranu kde mohou přistát malá letadla společnosti Czech Aviation. • Jen Mediteran travel, jako jediná cestovka v ČR, Vám díky této spolupráci umožní poznat Jadran 3x: ze břehu, z paluby klasické motorové plachetnice a nebo z paluby malého letadla! :-)

Máte-li zájem o rezervaci leteckého výletu po Jadranu, napište nám nebo zavolejte. Vše vám vyřídíme k vaší spokojenosti.

Výlet č.1 - Dubrovnik, Tivat

Tento výlet se létá každé pondělí a pátek, odlet je možný z těchto letišť: Pula,  Mali Lošinj,  Rijeka,  Zadar. Čas odletu je vždy upřesněn, většinou kolem 8:00h ráno. Let do Dubrovníku trvá přibližně 90 minut, Tivatu o 10 min déle a cesta z letiště do centra města cca 15 minut. Přeprava autem do centra a zpět je již v ceně. Odlet zpět je vždy kolem 18:00h večer. Let probíhá nad překrásnými ostrovy Kornati, Žirje, Hvar, Korčula a Mljet, kde se Vám s každou minutou letu mění výraz přírody pod Vámi s úchvatnými panoramaty. V případě nepříznivého počasi (bouřky, silný nárazový vítr spojený ze silnými turbulencemi) bude individuálně dohodnut nejbližší volný náhradní termín výletu. Do letadla se vejde maximálně 5 cestujících. Pokud není letadlo plně obsazeno, cena zůstává stejná a bude použito stejně komfortní letadlo s menší kapacitou. Cena je kompletní vč. zpáteční cesty. Malé občerstvení včetně nápojů je k dispozici na palubě letadla a vše je v ceně výletu. Na základě potvrzení Vaší rezervace Vám budou včas zaslány podrobné informace o tomto výletu, včetně odbavení a potřebných dokladů. Cena je 9 900 Kč/osoba.
 

Výlet č.2 - San Marino, Venezia

Tento výlet se létá každé úterý z těchto letišť: Pula,- Mali Lošinj,- Rijeka, - Zadar. Čas odletu je vždy upřesněn, většinou kolem 8:00h ráno. Let do San Marina napříč Jaderským mořem trvá přibližně 40 minut, a následně dalších 40 minut pro ty, kteří pokračují do Benátek. Cesta z letiště do centra zabere cca 15 minut a je využívána veřejná autobusová doprava v San Marinu, a lodní v Benátkách.  Odlet zpět je vždy kolem 18:00h večer. V případě nepříznivého počasi (bouřky, silný nárazový vítr spojený ze silnými turbulencemi) bude individuálně dohodnut nejbližší volný náhradní termín výletu. Do letadla se vejde maximálně 5 cestujících. Pokud není letadlo plně obsazeno, cena zůstává stejná a bude použito stejně komfortní letadlo s menší kapacitou. Cena je kompletní vč. zpáteční cesty. Malé občerstvení včetně nápojů je k dispozici na palubě letadla a vše je v ceně výletu. Na základě potvrzení Vaší rezervace Vám budou včas zaslány podrobné informace o tomto výletu, včetně odbavení a potřebných dokladů. Cena je 5 590 Kč/osoba.

Výlet č.3 - Split, Brač

Tento výlet se létá každý čtvrtek, odlet je možný z těchto letišť: Pula,  Mali Lošinj,  Rijeka. Čas odletu je vždy upřesněn, většinou kolem 7:30h ráno. Let do Splitu trvá přibližně 60 minut, na ostrov Brač o 20 min déle a cesta z letiště do centra města cca 15 minut. Letiště na ostrově Brač je přímo nad známou pláží "Zlatni rat". Přeprava autem je již v ceně. Odlet zpět je vždy kolem 18:30h večer. Zpáteční let doprovázený zapadajícím sluncem a pohledem na ostrovy lemované plážemi pod Vámi je opravdu nezapomenutelným zážitkem. V případě nepříznivého počasi (bouřky, silný nárazový vítr spojený ze silnými turbulencemi) bude individuálně dohodnut nejbližší volný náhradní termín výletu. Do letadla se vejde maximálně 5 cestujících. Pokud není letadlo plně obsazeno, cena zůstává stejná a bude použito stejně komfortní letadlo s menší kapacitou. Cena je kompletní vč. zpáteční cesty. Malé občerstvení včetně nápojů je k dispozici na palubě letadla a vše je v ceně výletu. Na základě potvrzení Vaší rezervace Vám budou včas zaslány podrobné informace o tomto výletu, včetně odbavení a potřebných dokladů. Cena je 5 490 Kč/osoba.

Výlet č.4 - San Marino, Venezia

Tento výlet se létá každý čtvrtek z těchto letišť: Split a Brač. Čas odletu je vždy upřesněn, většinou kolem 9:30h ráno. Let do San Marina napříč Jaderským mořem trvá přibližně 75 minut, a následně dalších 40 minut pro ty, kteří pokračují do Benátek. Cesta z letiště do centra zabere cca 15 minut a je využívána veřejná autobusová doprava v San Marinu, a lodní v Benátkách. Odlet zpět je vždy kolem 16:30h odpoledne. V případě nepříznivého počasi (bouřky, silný nárazový vítr spojený ze silnými turbulencemi) bude individuálně dohodnut nejbližší volný náhradní termín výletu. Do letadla se vejde maximálně 5 cestujících. Pokud není letadlo plně obsazeno, cena zůstává stejná a bude použito stejně komfortní letadlo s menší kapacitou. Cena je kompletní vč. zpáteční cesty. Malé občerstvení včetně nápojů je k dispozici na palubě letadla a vše je v ceně výletu. Na základě potvrzení Vaší rezervace Vám budou včas zaslány podrobné informace o tomto výletu, včetně odbavení a potřebných dokladů. Cena je 7 900 Kč/osoba.

Individuální Výlety - vyberte si vlastní destinace pro Váš výlet

Můžete si vytvořit Váš originální neopakovatelný individuální výlet. K výběru máte dvanáct různých destinací, které jsou představeny a popsány na stránce "Destinace". Váš výlet můžete začít a zakončit v jakékoli z uvedených 12 míst (destinací - letišť), můžete je také libovolně kombinovat a navštívit v různém pořadí. Kalkulována a účtována bude celková letová doba za celý výlet a letadlo. Je to ideální varianta pro náročné zákazníky, milovníky létání, které neuspokojuje naše nabídka základních výletů. Tady můžeme především doporučit destinace, které normálně nemáme v základní nabídce, jako je překrásné slovinské město Portorož (přístav růží), nebo úžasný zapomenutý tichý ostrov Unije pro milovníky klidu, slunce a prázdných pláží. Individuální výlety létáme každou středu a sobotu. Do letadla se vejde maximálně 5 cestujících. Pokud není letadlo plně obsazeno, cena zůstává stejná a bude použito stejně komfortní letadlo s menší kapacitou. Malé občerstvení včetně nápojů je k dispozici na palubě letadla a vše je v ceně výletu. Na základě potvrzení Vaší rezervace Vám budou včas zaslány podrobné informace, včetně odbavení a potřebných dokladů. V případě nepříznivého počasi (bouřky, silný nárazový vítr spojený ze silnými turbulencemi) bude individuálně dohodnut nejbližší volný náhradní termín Vašeho výletu. Cena: individuální kalkulace.

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.