Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 150 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Šibenik
Vybavení:
dětský klub, směnárna, kadeřnictví, internet, bazén, fitness, masáže, kosmetika, sauna, bazén s mořskou vodou, obchod se suvenýry
Sport v hotelu:
tenis, volejbal, plážový volejbal, stolní tenis, treking, aerobic, dětské hřiště, vodní sporty, basketbal, bazén, minigolf
Aktivity:

Hotelový a sportovní komplex Amadria park (ex  Solaris) je vzdálen asi 7 km od centra Šibeniku. Komplex je spojen s městem Šibenik autobusovou linkou. Areál je tvořen hotely Jakov, Andria, Ivan, Jure a Niko. Hotely působí samostatně, jsou oddělené úseky lesoparku. Uprostřed areálu je moderní wellness centrum, které disponuje krytými i otevřenými bazény se sladkou i slanou vodou. Areálem projíždí autovláček, středisko má vlastní pekárnu. Hotely jsou vybaveny restaurací, aperitiv barem, terasou, obchodem se suvenýry.
Amadria Park Hotel Jure leží v klidnější části komplexu, prošel kompletní rekonstrukcí, hotel má na výběr mezi různými typy rodinných pokojů. Internet BASIC je zdarma, internet BUSSINES za příplatek.

Hotel má nově vlastní hotelové wellness&spa centrum (denní vstup 8-15 Eur/podle termínu, v ceně je zahrnuto 1x župan a pantofle, 1x osuška, relaxárium, bazén, lehátko u bazénu, fresh nápoj nebo čaj. Vstup povolen osobám starším 18 let)

Ubytování: klimatizované dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, balkónem, fénem, minibarem, klimatizací

2A - Dvoulůžkový pokoj - dvoulůžkový pokoj s možnosti přistýlky pro dítě do 11,99 let, koupelna + WC, fén, mini bar, sejf, klimatizace, výhled do Atria

2CGF - Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky pro dítě do 11,99 let, výhled do zeleně nebo do vnitřního bloku, SAT TV, koupelna se sprchou, WC, sejf, klimatizace, francouzské okno

22CGF – Dvoulůžkový pokoj + 2 přistýlky pro děti do 11,99 let (rozkládací gauč 140 x 190 cm), výhled do zeleně nebo do vnitřního bloku, SAT TV, koupelna se sprchou, WC, sejf, klimatizace, francouzské okno. Min. 3 osoby, maximálně 4 osoby.

C2CGF – 2x dvoulůžkový pokoj, výhled do zeleně nebo do atria s francouzským oknem, pokoje mají spojovací dveře, koupelna se sprchou, WC, klimatizace, SAT TV, Min. 3 osoby, maximálně 4 osoby. (2 dosp. osoby a 2 děti do 11,99 let)

D2CGF – 2 sousední pokoje typu 2CGF, oba pokoje mají SAT TV, koupelnu se sprchou, WC, fr. Okno, klimatizaci. Pokoje nejsou propojené! Min. 3 osoby, maximálně 4 osoby. (2 dosp. osoby a 2 děti do 15,99 let)

2CGB - Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky pro dítě do 11,99 let, výhled do zeleně nebo do vnitřního bloku, SAT TV, koupelna se sprchou, WC, sejf, klimatizace, balkon

D2CGB – 2 sousední pokoje typu 2CGF, oba pokoje mají SAT TV, koupelnu se sprchou, WC, balkon, klimatizaci. Pokoje nejsou propojené! Min. 3 osoby, maximálně 4 osoby. (2 dosp. osoby a 2 děti do 15,99 let)

SLU – jednolůžkový pokoj, jedná se o typ pokoje 2CGF

V každém pokoji je možné ubytovat 1 dítě do 2,99 let nad povolenou kapacitu pokoje.

Stravování: v ceně je bohatá snídaně. Večeře jsou možné za příplatek.

Pláž je oblázková, písčitá, vzdálená od hotelů asi 50 metrů, pláže mají pozvolný vstup do vody. U většiny hotelů probíhá animační program pro dospělé a děti, večer živá hudba.

V letní sezoně možnosat animačních programů pro děti i dospělé, dále je k dispozici Aquapark v areálu (placený vstup).

Parkování za poplatek - platba na místě. Dětská postýlka za 6 EUR na den.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí