Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 150 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Ostrov Krk - Baška
Vybavení:
bazén, bazén pro děti, fitness, internet, vodní sporty
Sport v blizkosti:
vodní sporty
Aktivity:

Ville  Corinthia  se nacházejí ve vzdálenosti cca 100 m od pláže v zahradě mezi borovicemi, kde je zahradní nábytek a společný gril. Každá vila má kolem sebe dostatečný prostor a  soukromí. Vily jsou součástí hotelového komplexu Corinthia. Klienti ubytovaní ve vilách mohou využívat bezplatně služeb hotelu Corinthia – jedná se o bazén a fitness. Veškeré další služby hotelu mohou využívat také, ale již za poplatek.

Ubytování: apartmán 2+2 je pro 4 osoby, má plochu 53 m2 a je dvoupatrový. Denní místnost má jídelnu s kompletně vybaveným kuchyňským koutem (příbory, nádobí, sporák, překapávač kávy, ledničku), dvě přístýlky na rozkládacím gauči, terasu. Na terase je k dispozici stůl a židle. Ložnice pro 2 osoby má manželskou postel a balkon. Koupelna se sprchou a fénem, ručníky, WC. Dále má apartmán SAT TV, internetovou přípojku, klimatizaci – je již v ceně nájmu.

Stravování:  vlastní

Povinné příplatky  :Jednorázový přihlašovací poplatek 2,50 Eur/osobu- platba na místě, ekologická taxa -0,30 Eur/osobu /den-platba na místě

Parkování 2 Eur/ den - platba na místě

WIFI zdarma

 akce 7=6  v termínech do 8.6. a od 078.9.2019  je již zahrnuta v ceně
 

Jedno  dítě bez lůžka do 2,99 let - 130 Kč/den

V termínech 29.6. - 31.8. 2019 jsou nástupny na ubytování  pouze v sobotu  a v neděli  s min. počtem 7 nocí , v ostatních termínech je příjezd možný každý den s min. pobytem na 4 noci. 

Domácí mazlíček ( max 1 na apartmán ) - 10 eur/den - platba na místě

Dětská postýlka  na vyžádání 7 Eur/den - platba na místě
Check  in:14.00 - 19.00 hod., Check out: 8.00 - 10.00 hod.

 

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí