Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Přímo u pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Trpanj
Vybavení:
bar, bazén, bazén pro děti, dětský klub, internet, kavárna, obchůdky, parkoviště, recepce, restaurace, směnárna
Sport v hotelu:
aerobic
Sport v blizkosti:
plachtění, potápění, rybaření, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing
Aktivity:

Hotel Faraon se nachází na poloostrově Pelješac v městečku Trpanj. Leží ve svahu v těsné blízkosti oblázkové pláže. Hotel  se skládá ze tří  budov a celkem  má 115 pokojů.

Vybavení hotelu: recepce, wifi internet na recepci, restaurace, kavárna, aperitiv bar, směnárna, TV místnost, sejf,služba praní  a žehlení  prádla, bazén pro děti i dospělé, bar u bazénu, parkoviště.

Pokoje Comfort:jednolůžkové a dvoulůžkové  pokoje ( 18-20 m2 ) s možností  jedné přistýlky mají koupelnu se sprchou  a WC, fén, klimatizaci, TV SAT, WiFi, balkon směrem  na moře.
Pokoje Premier:dvoulůžkové pokoje( 24m2 ) s možností  jedné  přistýlky jsou  blíž k recepci, mají koupelnu  s vanou a WC, fén, klimatizaci, TV SAT, Wi-Fi, balkon směr  na moře.
Rodinné pokoje: dva propojené  pokoje (36m2 ) až  pro pět  osob( 2 dospělé  osoby  + 3 děti  do 11,99 let ) mají  koupelnu se sprchou  a WC, fén, klimatizaci, TV SAT, Wi-Fi, pokoje směrem  na moře mají  balkon, pokoje směrem  do  parku  jsou  bez  balkonu.

Stravování: all inclusive.  Program ALL INCLUSIVE obsahuje plnou penzi, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, odpolední a večerní občerstvení. All inclusive bar na terase u  bazénu ( 10:00 - 23.00 hod ).
Možnost  obědových  balíčků ( nutno  nahlásit 24  hod předem ).
V rámci all inclusive v hotelu probíhají animace pro děti .

Pláž: oblázková, přímo u hotelu, pozvolný vstup do vody. Lehátka a slunečníky jsou  za poplatek.

Sport: venkovní bazén + dětský bazén, aerobic, vodní sporty, stolní tenis.

Program all inclusive kromě pokrmů a nápojů obsahuje zapůjčení lehátek a slunečníků u bazénu, půjčování silničních i horských kol, animační programy 6x týdně, aerobic, 2x týdně taneční večery s hudbou v hlavní sezoně.

Možnosti výletů na ostrov Hvar, Korčulu, do města Dubrovník, Ston, Mostar, národního parku Mljet

trezor-3,-€/den -platba na recepci, dětská postýlka na vyžádání - 5,-Eur/den- platba na recepci, minilednička - 5 Eur/den-platba na recepci,

parkování 5 Eur/den-platba na místě

Sleva za včasný nákup 10% při rezervaci do 31.3.2020

Příjezdy možné každý den, v termínech 20.6.-5.9. min. počet 4 noci .

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí