Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
mobil home
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Orebić
Vybavení:
internet (WIFI), obchod, parkoviště
Sport v blizkosti:
vodní sporty
Aktivity:

Kemp Perna se nachází na Orebičské riviéře, ve vesničce Perna. Tvoří otevřený komplex s hotelem a bungalovy Komodor. Leží přímo na břehu moře a je vhodný pro klientelu, která upřednostňuje blízkost pláže a menší středisko. Přímo v kempu najdete obchod, bar s možností hudby a 3 restaurace. Je možné také objednat servírovanou polopenzi v hotelu Komodor, kde jsou také směnárenské služby. V kempu je plocha použitelná pro cvičení aerobiku, dráha pro petanque a především je to ráj pro surfaře. Perna je světově vyhlášené místo pro windsurfing, protože příznivé proudy v Pelješackém kanálu, oddělujícím Pelješac od ostrova Korčula, vytvářejí ideální podmínky pro surfování.

Mobil home 4+2 jsou umístěny v kempu Perna, mají plochu 24m2, jsou vhodné pro 4 dosp. osoby a maximálně 2 malé děti. Mobil home je kompletně vybaven včetně nádobí a příborů. Každý mobil home má 1 parkovací místo v ceně.

Vybavení: klimatizace, 2x dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou (2 přistýlky pro děti do 10 let), WC, sprcha, stůl, židle.

Stravování: vlastní, možnost přikoupení servírované polopenze v hotelu Komodor za 270,- Kč na osobu a den.

Pláž: přírodní, oblázková, vzdálená cca 20-150 metrů. Na pláži jsou sprchy.

Závěrečný úklid 15,- EUR se platí na místě.
Pojištění na osobu a den 0,05 EUR se platí na místě.
Registrační poplatek 3,- EUR na osobu a pobyt se platí na místě.

Domácí mazlíček 1,5 EUR na den se platí na místě.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí