Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže nebo pláže
Lokalita:
Bosna a Hercegovina / Neum / Neum
Vybavení:
bar, bazén, bazén pro děti, dětský klub, kadeřnictví, kavárna, kosmetika, krytý bazén, pokoje pro osoby tělesně postižené, prodejna suvenýrů, recepce, restaurace, rodinné pokoje, směnárna, terasa, vlastní kino, výtah, wellness
Sport v hotelu:
potápění, stolní tenis, šlapadla, šnorchlování, vodní sporty
Aktivity:

Grand Hotel Neum je nově zrekonstruovaný největší hotel na Neumské riviéře. Svým klientům nabízí možnost dovolené po celý rok. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžové a třílůžkové pokoje s pohledem na moře, do parku s balkonem i bez balkonu. Všechny pokoje jsou moderně zařízené, mají klimatizaci, LCD SAT TV, fén, koupelnu a WC, WiFi, sejf, minibar a telefon. Pokoje směrem na moře (dvoulůžkové a třílůžkové mají možnost 1 přistýlky). Možnost rodinných pokojů (2 pokoje propojené pokoje). Hotel má k dispozici i pokoje pro osoby tělesně postižené. K pláži se dostanete výtahem nebo pěšky.

V hotelu je nově Wellness centrum a spa na ploše 2000 m2. K dispozici je solná komora, finská sauna, masáže, parní koupele, fitness. Dále má hotel částečně krytý bazén a dětský bazén.

Stravování : formou polopenze - snídaně i večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů - 430 Kč/osoba/den. Nově možnost All inclusive.

Pláž : přírodní oblázková, vhodná pro děti i neplavce, na pláži jsou sprchy, převlékací kabiny, WC, možnost půjčení slunečníků, lehátek, šlapadel atd. k moři se pohodlně dostanete výtahem z recepce.

Domácí mazlíčci nejsou v hotelu povoleni.

garážové stání  za poplatek  5,-Eur/den - platba ne recepci

Check in od 14.00, check out do 11.00

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí