Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 100m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Střední Dalmácie / Drvenik-Donja Vala
Vybavení:
recepce, dětský klub, směnárna, internet, restaurace, bar, bazén, kavárna, úschovna zavazadel, tenisové kurty, obchod se suvenýry, parkoviště
Sport v blizkosti:
potápění, šnorchlování, šlapadla, vodní sporty
Aktivity:

Hotel 'Quercus' prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2008 a dnes patří mezi nejlepší a nejmodernější menší hotely v Dalmácii. Je umístěn v letovisku Drvenik, v jižní části Makarské riviéry. Nachází se pouze 50 metrů od nádherné oblázkové pláže a je obklopen parkem.

 

Vybavení :Hotel má k dispozici recepci, restauraci, aperitiv, bar, cocktail bar, venkovní bazén s lehátky zdarma, konferenční sál s cca. 70 místy, menší prostor pro setkávání, internetový koutek, novinový stánek / obchod se suvenýry, směnárnu, tenisový kurt, dvoudráhový automatický bowling, dětšký klub, dětské hřiště (otevřené a uzavřené). Hotel nabízí ubytování v 96 pohodlných jednolůžkových / dvoulůžkových pokojích a apartmánech.
 

Pokoje mají dvojlůžko s možností přistýlky, koupelnu s WC, klimatizaci s individuálním nastavením teploty, satelitní TV-rádio, minibar, trezor, připojení k internetu, fén, přímou telefonní linku a balkón směrem na mořškou stranu. Pokoje do parku (na pohoří Biokovo) balkon nemají.
 

Stravování :polopenze  -  formou bufetu (snídaně, večeře) v hotelové restauraci.

 

Pláž: oblázková

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter