Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 50 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Střední Dalmácie / Čiovo
Vybavení:
restaurace, bar, parkoviště, obchod, garážové stání
Sport v blizkosti:
tenis, potápění, půjčovna kol, fitness, vodní sporty
Aktivity:

Villa Malo More ** se nachází v městečku Arbanija na ostrově Čiovo. 
Čiovo je ostrov nacházející se ve střední Dalmácii. S městem Trogir (UNESCO) je spojený pohyblivým mostem. Na celkové rozloze ostrova 28,8 km se nachází několik obcí: Okrug Donji, Okrug Gornji, Arbanija, Slatine, Žedno, Čiovo. Protože je ostrov Čiovo svým způsobem prodloužení města Trogiru, nabízí množství možností pro odpočinek, rekreaci a koupání a také četné historické památky.

Nově postavená vila- aparthotel  se nachází v první řadě u moře, zhruba 20 m od pláže. Hostům jsou k dispozici klimatizované apartmány pro 2-6 osob s možností dokoupení polopenze. Villa Malo More je vhodným místem pro strávení rodinné dovolené, ale i pro skupiny až 100 osob. V blízkosti apartmánů se nachází fitness centrum, tenisové kurty a škola potápění.

Vybavení aparthotelu: restaurace, lounge bar, garáž , parkování, mini market, praní a žehlení prádla
 

Ubytování : Všechny apartmány jsou klimatizované, mají balkon, SAT/TV, rádio a WiFi připojení. Každý apartmán má zajištěno 1 parkovací místo nebo si můžete za poplatek zaparkovat auto do garáže.

Apt 2 +1 (50 m2) – ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s možností 1 přistýlky ve formě rozkládacího lůžka, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, terasa s výhledem na moře.
Apt 2+2 (50 m2) – ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s možností 2 přistýlek ve formě rozkládacího lůžka (vhodné pro 1 dospělou osobu + 1 dítě do 12ti let), plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WCí, terasa s výhledem na moře.
Apt 4 +1 (70 m2) – ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s možností 1 přistýlky, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, terasa s výhledem na moře.
Apt 4+2 (70 m2) – ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s možností 2 přistýlek (vhodné pro 1 dospělou osobu + 1 dítě do 12ti let nebo 2 děti do max. 16ti let), plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, terasa s výhledem na moře.

Pláž: oblázková , 20 m

Stravování: bez stravy, možnost dokoupení polopenze za 500 Kč/osobu a den, děti 2-9,99 let mají polopenzi za 330 Kč/osobu/den
 

Sport a zábava : poblíž tenisové kurty, fitness centrum, škola potápění, půjčovna skútrů a kol, možnost lodních výletů na ostrovy Hvar, Brač , Korčula a Vis, výletů do historických měst Trogiru, Splitu, Šibeniku a Zadaru či na vodopády Krka


parkování v garáži 10 Eur/den - platba  na místě
možnost pronájmu kola za 14 Eur/den - platba na místě 

 
Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter