Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Přímo u pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Zadar
Vybavení:
recepce, půjčovna aut, směnárna, kadeřnictví, internet, restaurace, bar, bazén, bazén pro děti, parkoviště
Sport v hotelu:
tenis, volejbal, stolní tenis, bazén
Sport v blizkosti:
vodní lyže, potápění, šnorchlování, bowling, půjčovna kol, fitness, šlapadla, vodní sporty, basketbal, košíková
Aktivity:

Hotel Kolovare se nachází nedaleko historiského centra města Zadar, na klidném místě přímo u moře s výhledem na Zadarský kanál a ostrovy. Hotel je moderně zařízen, je plně klimatizovaný

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, směnárna, aperitiv bar, kadeřník, konferenční místnost, internetová kavárna, půjčovna aut, parkoviště, ve veřejných prostorách hotelu je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Stravování: snídaně bufetovým způsobem, večeře výběr z menu, možnost dokoupení obědů za 330 Kč na osobu a den. Dítě 3-11,99 let platí za polopenzi 2 590 Kč, ubytování má zdarma.

Vybavení pokojů: klimatizované dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky) mají koupelnu se sprchou, WC a fénem, SAT TV, minibar, telefon, sejf, část pokojů má internetovou přípojku, pokoje mají balkon a jsou situované do ulice nebo částečně na  mořskou stranu (z pokojů nemusí být kvůli vzrostlým stromům vidět moře).   Pokoje na mořskou stranu s pohledem na  moře jsou pouze  pokoje bez možnosti přistýlky

Sport a zábava: venkovní bazén pro děti i dospělé, tenisové kurty, stolní tenis, volejbal, vodní sporty, mnoho sportovního a kulturního vyžití ve městě, pořádají se výlety do nedalekých národních parků Kornati, Paklenica, Plitvice, Krka, Velebit.

Pláž: přírodní, kamenitá, místy oblázková je přímo u hotelu. 

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter