Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 100m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Sv. Filip i Jakov
Vybavení:
parkoviště, internet (WIFI), klimatizace
Aktivity:

Apartmánový dům Maxima se nachází v řadě apartmánů nedaleko od písečné a oblázkové pláže v letovisku Sv. Filip i Jakov, vzdálenost k moři je cca 100 m, do centra letoviska Sv. Filip i Jakov cca 200 m.

Nově postavený dvoupatrový dům Maxima má 3x apartmán 4+2 a 3x apartmán 2+2, každý z nich je v přízemí , 1. nebo 2. patře.. K dispozici je parkoviště pro každý apartmán – 1 auto.

Apartmán 4+2 má dvě ložnice (jedna ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice má oddělená lůžka), 2 lůžka se nacházejí v denní místnosti na rozkládací pohovce - vhodné maximálně pro děti do 12 let. Dále má apartmán kompletně vybavenou kuchyň s ledničkou, myčku, pračku a jídelní kout, balkon (výhled na moře u apartmánu ve 2. patře). V apartmánu je dále k dispozici SAT TV, WiFi připojení, klimatizace. Apartmán má plochu cca 60 m2. Lůžka na přistýlce jsou vhodná maximálně pro děti do 12 let. 

Apartmán 2+2 (pro 2-4 osoby) má 1x ložnici s dvěma lůžky a další dvě lůžka se nacházejí v denní místnosti na rozkládací pohovce. Dále má apartmán kompletně vybavenou kuchyň s ledničkou, myčku, pračku a jídelní kout, balkon (výhled na moře u apartmánu ve 2. patře). V apartmánu je dále k dispozici SAT TV, WiFi připojení, klimatizace. Apartmán má plochu cca 50 m2. Lůžka na přistýlce jsou vhodná maximálně pro děti do 12 let.

Domací mazlíčci nejou povoleni

dítě 0-1,99 let na lůžku s rodiči zdarma

check in 14:00    check out 10:00

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí