Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
mobil home
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Šibenik
Vybavení:
recepce, restaurace, pizzerie, obchod se suvenýry, obchod
Sport v blizkosti:
tenis, dětské hřiště, šlapadla, vodní sporty, bazén, tobogán
Aktivity:

Středisko Solaris leží na poloostrůvku, porostlém borovicemi, vzdáleném cca 6 km od města Šibenik. Je zde krásná oblázková pláž, s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti, místy s betonovými platy. Solaris je velmi dobře vybavené středisko, které hostům nabízí bohaté zázemí pro sport a zábavu.

Ubytování: Adria mobilhome 4+2 lux (maximální počet osob je 6), velikost 32 m2 (renovace v letech 2011-2012 ) 1x ložnice s francouzským lůžkem, 1x ložnice se 2 lůžky, obývací část s rozkládacím lůžkem až pro 2 osoby, kuchyňský kout s velkou lednicí, koupelna (sprcha, WC), klimatizace, zastřešená terasa. Mobilní domky jsou vzdáleny do cca 100 m od moře.

Sport a zábava: Uprostřed areálu Solaris je moderní wellness centrum, které disponuje krytými i otevřenými bazény se sladkou i slanou vodou. Areálem projíždí autovláček, středisko má vlastní pekárnu. Na pláži jsou k dispozici sprchy se sladkou vodou. V areálu je široká nabídka vyžití pro děti i pro dospělé - část s pirátskou lodí, dětská hřiště, tobogány, animační programy.

Wi-fi - za příplatek.

Za příplatek na místě - nutné uvést při rezervaci: SAT/TV 2,- €/den, mikrovlnná trouba 1,- €/den.

Na místě se platí: pobytová taxa 1,- €/dospělá osoba/den (0,50 €/dítě 12-18 let/den), povinný poplatek 35,- €/mobilehome/pobyt (zahrnuje: závěrečný úklid, ložní prádlo, spotřebu vody, plynu a elektřiny), 25,- EUR za mobilní domek pro 2 osoby, dětská postýlka 1,- €/den, pes do 10 kg 6,- €/den, 

Napětí: 10A. !!! Ručníky + utěrky vzít vlastní !!!
Pozn. Všechny mobil homy mají klimatizaci. Ceny u 4+2 jsou nastaveny na 4 dospělé osoby a 2 děti, pro větší pohodlí doporučujeme pro 4 osoby. Ceny u 221 jsou nastaveny na 2 dospělé osoby a 2 děti.

Check-in je od 16:00 hod a check-out je do 9:00 hod.

Sleva za včasný nákup 7% při rezervaci do 15.3.2016 a 50% platbě do 15.4.2016.
Akce 7=6 se vztahuje na termíny 28.5.-11.6. a od 3.9. do konce sezony.
Slevy se nemůžou sčítat.

Pozn. ceny u 4+2 jsou nastaveny na 4 dospělé osoby a 2 děti, pro větší pohodlí doporučujeme pro 4 osoby. Všechny mobilhomy mají klimatizaci.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter