Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Primošten
Vybavení:
recepce, dětský klub, internet, bar, masáže, kavárna, kosmetika, sauna, krytý bazén, bazén s mořskou vodou, letní terasa, tenisové kurty, parkoviště, klimatizace
Aktivity:

 Chcete prožít Velikonoce u Jadranu?
Ve spolupráci s luxusním Adriatiq hotel Zora*** v Primoštenu vám nabízíme možnost relaxace a odpočinku během velikonočních prázdnin.
Hotel Zora patří k hotelovému komplexu Adriatiq, skládající se z několika propojených pavilonů a je umístěn na borovicemi porostlém poloostrově Raduča. Vzdálenost do centra je 500 m.
Vybavení: recepce, hotelová restaurace, aperitiv bar, Piano bar, Beach bar,  prodej suvenýrů, fitness, sauna, Mini-klub, internet na recepci, parkoviště, prádelna.
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s koupelnou (sprcha, fén) a WC, SAT TV, klimatizace (funguje i jako topení), stropní ventilátor, balkon.
Stravování: polopenze formou bufetu.
Sport a zábava: bazén s otevíratelnou kopulí do 2/3 své velikosti, s vyhřívanou mořskou vodou a zabudovaným masážním systémem, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, víceúčelové hřiště, minigolf, wellness centrum (sauna, fitness, aerobic, aquaerobic), hudba na terase.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Velikonoční balíček - menu z ryb, tradiční procesí v Primoštenu na Velký pátek, barvení vajíček, prezentace velikonočních tradic, Velikonoční snídaně", Dalmatinský  večer- dalmatinské speciality se živou hudbou ( sobota 4.4.2015. koncert dechovky z Primoštenu ( (neděle 5.4.2015). dále pak  pak 15% sleva  na masáže ve Wellness , využívání krytého bazenů s vyhřívanou mořskou vodou , fitness a sauny  , animační programy pro děti i dospělé
Primoštenská olympiáda - hlavní cena  - víkend zdarma pro 2 osoby v hotelu Zora
Foto soutěž - hlavní cena - masáž ve Wellness boutique hotelu Zora

Minimální pobyt :2 noci
 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter