Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány, karavany
Poloha:
Do 150 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Pakoštane
Vybavení:
recepce, směnárna, supermarket, prodejna suvenýrů, restaurace, tenisové kurty, obchod
Sport v hotelu:
potápění, šnorchlování, stolní tenis, dětské hřiště, vodní sporty
Aktivity:

Kemp Kozarica v Pakoštane nabízí klientům příjemné ubytování, aby jejich dovolená proběhla v plné spokojenosti. Jedinečný zážitek skýtá možnost kempování na samém břehu moře u skalnatých a oblázkových pláží, krytých stínem borovicových lesů. Je tu dětský bazén a sportovní hřiště pro aktivní dovolenou. Kromě nabídky supermarketu, internetové kavárny, obchodů a kaváren, restaurace s letní terasou nabízí hudbu k tanci, pro večerní pobavení hostů a vybrané pokrmy a vína, pozdě do noci. Deset minut pěší chůze trvá procházka podél pobřeží do centa městečka Pakoštane.

Ubytování: Apartmány jsou vybaveny koupelnou s WC, 1-2 ložnicemi, kuchyní, denní místností, klimatizací a venkovní terasou
Vybavení karavanů 2+2 (pro 4 osoby): dvoulůžková ložnice, ložnice s patrovou postelí, kuchyňský kout s jídelním koutem, markýza se zahradním nábytkem, ložní prádlo, parkovací místo u karavanu. Karavany jsou rok výroby 2005. Celkový rozměr 12 m2. !!! Ručníky + utěrky vzít vlastní !!! Společné sociální zařízení.
Vybavení apartmánů 2+2 (pro 4 osoby): dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s dalšími dvěma lůžky vhodnými pro 2 děti, kuchyňský kout, jídelní kout, koupelna se sprchou a WC, balkón, klimatizace, ložní prádlo a ručníky, SAT TV, parkování u apartmánu, cca 50 metrů od moře. Apartmány jsou rekonstruovány v roce 2005. Celkový rozměr 40 m2. U apartmánu je k dispozici plac pro parkování 1 auta.
Vybavení apartmánů 4+2 (pro 6 osob): dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s dalšími dvěma lůžky vhodnými pro 2 děti, kuchyňský kout s jídelním koutem, 2 koupelny se sprchou a WC, balkón, klimatizace, ložní prádlo a ručníky, SAT TV, parkování u apartmánu, cca 50 metrů od moře.  Celkový rozměr 50 m2. U apartmánu je k dispozici plac pro parkování 1 auta.

Na místě se platí: pobytová taxa 1,- €/dospělá osoba/den (0,50 €/dítě 12-18 let/den), povinný poplatek u karavanů 25,- €/osobu/pobyt (zahrnuje: závěrečný úklid, ložní prádlo, spotřebu vody, plynu a elektřiny), dětská postýlka 1,- €/den, pes do 10kg 6,- €/den, parkování druhého auta 4,- €/den. Při pobytu kratším než 4 noci v apartmánech se platí povinný příplatek 35,-€ za úklid, jinak se neplatí.

Check-in je od 16:00 hod a check-out je do 9:00 hod.

Sleva za včasný nákup 7% při rezervaci do 15.3.2016 a 50% platbě do 15.4.2016.
Akce 7=6 se vztahuje na termíny 28.5.-11.6. a od 3.9. do konce sezony.
Slevy se nemůžou sčítat.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí