Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Ostrov Dugi Otok - Božava
Vybavení:
recepce, restaurace, obchod
Sport v blizkosti:
potápění, šnorchlování
Aktivity:

Nově renovovaný hotel Mirta je umístěn v pěkném borovém háji a je  součástí hotelu Agava v městečku Božava. V hotelu je 16 rodinný pokojů. Všechny pokoje mají balkony, jsou klimatizované, s koupelnou a WC, fénem, telefonem, SAT TV a chladničkou.
Dětská postýlka za 7,- EUR na den - platba na místě.

Stravování: stravování formou polopenze bufetovým způsobem včetně nápojů k večeři - nealkoholické nápoje, pivo, víno místní výroby bez omezení. Jednou týdně dalmatinský večer. Možnost dokoupení obědů za 400,- Kč na osobu a den.

Sport a zábava: zdarma je možná účast na ranním cvičení aerobiku nebo na Aqua aerobiku. Jednou týdně se koná dalmatinský večer s živou hudbou. Bazén s mořskou vodou, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, půjčovna kol, badminton, fitness, animace pro děti i dospělé. Za poplatek služby wellness centra: whirlpool, sauna, masáže klasické i aroma, kosmetické ošetření, depilace.

Pláž: před hotelem je přírodní, skalnatá s betonovými platy a vstupem do moře po žebříku. Asi 250 m od hotelu jsou menší i větší oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody, vhodné i pro děti a neplavce. V areálu hotelu je i potápěčská základna. Nedaleko letoviska (cca 20 minut) se nachází světově známá pláž Sakarun. Na pláž jezdí hotelový vláček (informace na recepci), na pláži je i hotelový koktejl bar !Long Island". Vzhledem ke svému pozvolnému vstupu je tato pláž ideální pro rodiny s dětmi.
 

V hotelu je povolen pes za příplatek 10,- EUR na den - platba na místě, ale nahlášení již při rezervaci.

Sleva za včasný nákup 10% při rezervaci  do 30.4.2017.
Sleva 10% pro pobyty do 17.6. a od 2.9.2016 do konce sezony. Sleva za včasný nákup a tato 10% sleva se nedají sčítat.

Příjezdy do 17.6. a od 2.9.2016 jsou možné každý den, v termínech 17.6.-2.9. jen v sobotu.
Nástup na ubytování  je od 16:00 hod.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter