Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 100m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Kožino
Aktivity:

Jednoduše zařízené apartmány jsou ve vile která je 30 m od moře (druhá řada domů), v klidné části Kožino, cca 10 km od centra Zadaru. Dva standardní apartmány (každý cca 50 m2) se nacházejí v 1. patře vily a mají: ložnici, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyň - kompletně vybavená včetně ledničky, sporáku, nádobí atd., jídelní kout, ventilátory. V případě potřeby je možné do apartmánu dodat samostanou přistýlku jako 5. lůžko. Dále je v aparmánu TV, WiFi. Každý apartmán má balkon se stolkem a 4 židlemi s pohledem na moře a vlastní parkovací místo, u domu je k dispozici gril.

Klienti si mohou přivézt i vlastní člun, který bude uvázán přímo před domem a je na něj vidět z balkonu. 100 m od domu je restaurace, tržnice. Pláž je přírodní, oblázkovo-kamenitá. Ubytování je vhodné pro klienty, kteří preferují nenáročné, jednoduché ubytování za rozumnou cenu.

Pro příznivce potápění je tato vila naprosto ideální, majitel je profesionální potapěč. Bližší informace ohledně potápění vám rádi pošleme.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter