Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
bungalovy
Poloha:
Do 500 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Biograd na Moru
Vybavení:
recepce, restaurace, bar, bazén, kavárna, možnost zapůjčení kol, parkoviště, internet (WIFI), klimatizace, rodinné pokoje
Sport v hotelu:
půjčovna kol, vodní sporty, bazén
Aktivity:

Mediteransko selo San Antonio se nachází v Biogradu na moru, pouze 3 minuty chůze od pláže. Celý komplex se rozkládá na pozemku o rozloze 17 000 m² , ubytování je v tradičních kamenných bungalovech, které nabízejí prosluněné světlé pokoje s velkými okny. Celý areál je obklopen borovicovým hájem a leží pouhých 200 metrů od pláže Soline. Součástí všech bungalovů je také soukromá terasa s posezením. Wi-Fi je dostupné zdarma. V komplexu najdete také restaurace, bar, kavárnu a bazén. Vzdálenost od centra města je cca 700 m.

Stravování: snídaně a večeře - podává se v klimatizované restauraci nebo na sluneční terase.

Ubytování: BGW 1/2 (18 m2) - manželská postel, klimatizace, Wi-Fi, TV sprcha, telefon, WC, terasa. BGW 1/2+1 (18 m2) - manželská postel, možnost přistýlky, klimatizace, Wi-Fi, TV sprcha, telefon, WC, terasa. BGW 1/4+1 (29 m2) - manželská postel, 2 oddělená lůžka, možnost přistýlky, klimatizace, Wi-Fi, TV sprcha, telefon, WC, terasa. Family suite 1/4+2 (31 m2) - dvě ložnice (jedna s manželskou postelí + 2 oddělená lůžka) druhá ložnice s oddělenými lůžky, klimatizace, Wi-Fi, TV sprcha, telefon, WC, terasa.

Check in: 14:00 hod.    Check out: 10:00 hod.

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter