Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 200 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Poreč
Vybavení:
recepce, parkoviště
Sport v blizkosti:
tenis, potápění, šnorchlování, volejbal, bowling, půjčovna kol, herna, šlapadla, basketbal, bazén, minigolf
Aktivity:

Apartmány VILLE ASTRA se nacházejí v turistické oblasti Zelená laguna, při pobřeží, uprostřed zeleně, cca 6 km od centra Poreče. Ve Ville Astra jsou apartmány pro 4 - 5 osob: A/4 má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, Sat-TV, telefon, koupelnu (sprcha, WC, fén), balkón nebo terasu. A/4+1 má navíc i lůžko v obývací místnosti o rozměrech 170x65 cm, tzn. je vhodné pouze pro dítě do 12 let.

V budově recepce je směnárna, obchod a trezory k pronajmutí. V Zelené Laguně je spousta restaurací, pizzerií, taveren, casino, obchody, kadeřník, pošta, sauna, lékař i zubař.

Pláž: přírodní kamenitá, místy oblázková, s betonovými platy, vzdálená je 100-400 metrů dle rozmístění jednotlivých vil. U pláže je bazén.

Sportovní aktivity: v místě jsou tenisové kurty, hřiště na fotbal, basketbal a házenou, mini golf, stolní tenis, možnost pronájmu kol, bowling, bazén.

Pes: je povolen, platba na recepci 8,- EUR/den (nutné nahlásit při rezervaci).

Parkování: platí se na místě 1,- EUR/den - platba na recepci.

Stravování: vlastní - možnost dokoupení polopenze za 450 Kč na osobu a den ve vedlejším hotelu Delfin (polopenzi lze objednat pouze na celý pobyt, nikoliv na jednotlivé dny).  Děti 4-11,99 let mají slevu 50% na polopenzi. Dítě do 3,99 let má polopenzi ZDARMA.

FIRST MINUTE 10% DO 30.4.2016 A 100% PLATBE DO 10.5.2016 PRO TERMÍNY 18.6.-2.7.2016

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter