Mediteran
cestovní kancelář 

Termální odpočinek v apartmánech Ocepkov Gaj****, 3 noci  

Pobyt na 3 noci v příjemném termálním letovisku. Příjezd možný každý den. Koupání v termálech v ceně, včetně žeupanu po dobu pobytu.

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Savinjské Alpy / Terme Topolšica
Doprava:
Vlastní doprava
Sport v hotelu:
bazén, vodní aerobic, Animační programy pro děti a dospělé

Apartmány Ocepkov Gaj**** je komplex 27 samostatných vil, nacházejících se nedaleko hotelu Vesna. Jedná se o moderní ekologicky úsprné vily dvou velikostí (99 m2 a 150 m2).

Ubytování: apartmán Typ A (obývací pokoj s terasou a balkonem, 99 m2, pro 4 osoby), Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem pro děti do 14 let, kuchyně, koupelna a WC, terasa, balkón. apartmán Typ B (obývací pokoj s terasou a balkonem, 150 m2, 5 pevných lůžek, obývací pokoj s možností jedné přistýlky pro malé dítě, kuchyně, 1x koupelna, 1x WC, terasa, balkón. WiFi připojení zdarma.

Stravování: bez stravy.  Možnost dokoupení snídaně (260 Kč/os./den), obědu nebo večeře (400 Kč/os./den) v hotelu Vesna.

Bazény, wellness: celoroční bazény se rozkládají na ploše 1 760 m2 a plocha pro oplaování má více jak 10 000 m2. V srdci hotelu se nachází městečko vodních atrakcí pro celou rodinu. Teplé prameny, bazén pro děti, masážní sprchy, pravá římská koupel, vířivka...
Vodní park Zora se otvírá s prvními letními paprsky a k dispozici jsou termální bazény, bazén s přelivem, vodní atrakce, tobogány  animační programy. Teplota vnitřních bazénů je 31°C, venkovní bazén, který je propojen s vnitřním, má teplotu 34°C. Vířivka má 35°C. Teplota vody ve vodním parku je od 28 do 30°C. Je otevřen zhruba ods května do září, vždy záleží na teplotě vzduchu.
Wellness centrum Zala je moderní chrám relaxace, odpočinku a zdraví. K dispozici jsou sauny, masážní a kosmetické prostory, fitnes. Pro náročné hosty nabízíme možnost 3 privátních wellness prostorů v duchu starého Říma, tajemství Orientu nebo romantické japonské tradice.

Hotelový komplex má venkovní i vnitřní bazény s termální vodou, finskou a infra saunou, turecké lázně, solarium. Vnitřní bazén má déku 25 m, teplota vody je cca 30° C. V hotelu jsou 2 restaurace, které zajišťují občerstvení pro všechny hosty.

Pobytová taxa 1,27  EUR na osobu a den - platba na místě

Pes za příplatek 15 Eur/den - nutno nahlásit při rezervaci

Check in od 14.00, check out do 10.00


Balíček služeb obsahuje (za apartmán):

  • pronájem apartmánu na vybraný počet nocí pro příslušný počet osob
  • volný vstup do komplexu termálních bazénů
  • volný vstup do sauny v hotelu Vesna
  • župany, povlečení, ručníky po dobu pobytu. Ručníky se mění každý den.
  • WiFi zdarma
  • spotřebu energií, závěrečný úklid

 

apartmány Ocepkov Gaj
apartmány Ocepkov Gaj
apartmány Ocepkov Gaj
apartmány Ocepkov Gaj
apartmány Ocepkov Gaj
apartmány Ocepkov Gaj
apartmány Ocepkov Gaj
apartmány Ocepkov Gaj
venkovní bazén
vnitřní bazén
vnitřní bazén
wellness
wellness
Terme Topolšica
Terme Topolšica
Terme Topolšica
Terme Topolšica
Aktuální počasí