Mediteran
cestovní kancelář 

Hotel Atrij**** Superior - SILVESTR 2020  

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Rogla / Terme Zreče
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
bar, bazén, fitness, internet, kadeřnictví, kavárna, klimatizace, kosmetika, krytý bazén, masáže, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, směnárna
Sport v hotelu:
fitness
Poznámka:
Příplatek za Suite jejiž zahrnut v ceně pobytu.
Cena zahrnuje:
ubytování za osobu na 4 noci s polopenzí, služby dle balíčku
Cena nezahrnuje:
pojištění storna a léčebných výloh, dopravu, služby delegáta. Pobytová taxa ve výši 2 EUR na dospělou osobu a den, Přihlášení - osoba 18+ 2 Eur jednorázově - platba na recepci.

Hotel Atrij**** Superior je nově zrekonstruovaný hotel. Je propojen s hotely Klasik i Vital. Hotel je nositelem ekologického znaku EU a splňuje všechny kritéria „zeleného hotelu“ - 25 % energie si zajišťuje z vlastních zdrojů.

Součástí hotelu je vnitřní (rekreační bazén, zimní zahrada s vodními lehátky, 2 masážní bazénky, dětský bazén, terapeutický bazén) i venkovní bazén s termální vodou, tobogánem (v letním období), skluzavkami.
Wellness spa centrum Idila nabízí thajské ayurvedské masáže, kosmetické služby, masáže Permanent Contour®, které nabízíme jako jediní ve Slovinsku a další služby v oblasti relaxace a zdraví. Hostům je k dispozici restaurace Atrij, Retro restaurace, Sommelier prostory (degustace vín), kavárna/aperitiv bar, A la carte restaurace, prostory pro mladé. Možnost internetu za příplatek - platba na recepci.

Ubytování:
Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích, v rodinných pokojích (2 propojené pokoje), ve dvoulůžkových pokojích s masážní vanou, v Suite Gala s masážní vanou, vyhřívanými keramickými lůžky a finskou saunou a v Suite Gala Prestige – dvoupatrový apartmán s masážní sprchou, finskou saunou, masážní vanou a terasou.

dětská postýlka na vyžádání 8 Eur/den- platba na místě

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky: Popis pokoje - velikost pokoje 30,80 m2, velký a prostorný pokoj, dvě lůžka - možnost i samostatných lůžek, balkon s výhledem na okolní kopce a pohoří Roglo, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, fén, ​​župany, programy kabelové televize, LCD TV, přistýlka (rozkládací pohovka), telefon, připojení k internetu (za příplatek), nekuřácký pokoj, trezor, minibar.
Suite gala: Popis pokoje - velikost suite 44,5 m2, velký a prostorný apartmán, dvě lůžka - možnost i samostatných lůžek, balkon s výhledem na bazén, WC, fén, župan, wellness prostor s vyhřívaným lůžkem, parní sprcha, finskou sauna s masážní vanou, programy kabelové televize, LCD TV , jedna přistýlka (pohovka), telefon, internetové připojení (za příplatek), nekuřácký pokoj, trezor, minibar.
Suite prestige gala: Popis pokoje - velikost apartmánu 63,45 m2,velký a prostorný dvoupodlažní apartmán, dvě lůžka - možnost i samostatných lůžek, terasa s vířivkou a výhledem na údolí řeky Dráva, koupelna s masážním sprchovým koutem, WC, fén, ​​župany, finská sauna, programy kabelové televize, 2x LCD TV , možnost dvou přistýlek (pohovka), telefon, internetové připojení (za příplatek), nekuřácké pokoje, sejf, minibar. 

Stravování: polopenze- snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů - dospělá osoba 560 Kč/osobu/den.

Aktivity: rekreační rybaření, tenis, cyklistika, golf, lyžování (aktivity dle ročního období)

Pobytová taxa ve výši 2,50 EUR na osobu a den se platí na místě. Děti do 7 - 17,99 let platí 1,25 EUR na den. Dále se platí přihlašovací poplatek 2 Eur jednorázově / osoba starší 18 let.


Balíček Silvestr 2020 zahrnuje:

  • ubytování za osobu s polopenzí (snídaně, večeře) formou švédských stolů s výběrem regionálních jídel připravených z lokálních surovin
  • neomezené koupání v termálních bazénech
  • denně volný vstup do Saunové vesničky
  • 31.12. - slavnostní večeře - přivítání nového roku, aperitiv a Pjenušac (šumivé víno) o půlnoci, živá hudba
  • koupácí župan a wellness tašku
  • Skibus Zreće - Rogla - Zreće dle jízdního řádu
  • slevu 20 % na zakoupení více denního skipasu během pobytu (od 2 dní lyžování)

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
1/2 ( +1)
17 280 Kč/osobu
Vlastnosti: možnost přistýlky
Vybavení: koupelna, lůžka, moderně zařízené, SAT TV, WC
Hotel Atrij****Superior
Atrij - restaurace
Hotel Atrij - bazén
Atrij - Dvoulůžkový pokoj
A la carte restaurant
Atrij - Suite Gala Prestige
Atrij - Dvoulůžkový pokoj
Wellness Idila
Wellness Idila
Wellness Idila
Wellness Idila
Wellness Idila
Wellness Idila
Wellness Idila
Rogla - plánek lyžařského areálu
Aktuální počasí