Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
chatky
Lokalita:
Slovinsko / Julské Alpy / Kobarid
Aktivity:

Kemp Koren se nachází v krásném prostředí Sočského údolí, nedaleko městečka Kobarid, na levém břehu řeky Soča, jen 20 km od městečka Bovec.

Kemp je nositelem označení EKO Camping a také EU Ecolabel - prvního evropského certifikátu za eko turistiku. Kemp nabízí ubytování v chatkách až pro 6 osob, v glaming domcích ale také má prostory pro milovníky stanování, karavanů a obytných vozů. Parcely pro obytná auta mají připojení na elektřinu, vodu, kanalizaci. V rámci kempu je sanitární zařízení a také prostor pro vypuštění špinavé vody z obyt. vozů. V  kempu je malý obchod, menší konferenční sál, wellness, fitness.

Ubytování: celkem 6 prostorných dřevěných chat, každá až pro 6 osob stojí nedaleko recepce. Každá chata má přízemí s denní místností, kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sprchu a WC  a patro, kde jsou dvě ložnice, každá pro 2 osoby s dvoulůžkem o délce 210 cm. V rámci chaty je zdarma WiFi.

Bivak 2+1 je jednoduchý dřevěný domeček pro 2 osoby s možností 3. osoby na rozkládací pohovce. Bivak je vybaven jednoduše a prostě, má velké střešní okno, pohovku, lůžka, stoleček. WC a koupelna není v bivakum hosté používají sociální zařízení v kempu.

Stravování: vlastní. Obchody a restaurace jsou v Kobaridu ale třeba i v Bovci.

Sportovní vyžití v kempu: stolní tenis, dětské hřiště, lezecká stěna, dětská lezecká stěna, hřiště na míčové hry. V rmáci kempu je možné objednai i placné sprotovní aktivity jako je kanoying, rafting, pronájem sporotovního vybavení atd.

Na místě se platí pobytová taxa (2 Eur/dosp. os./den, dítě 7-18 let 1 Eur/os./den + přihlašovací jednorázový poplatek ve výši 1 Eur) a závěrečný úklid ve výši 40 Eur za chatu. pes je možný za příplatek 5 Eur/den

V hlavní sezoně od 4.7. do 1.9. minimum 5 nocí, jinak pobyty již od 3 nocí. Možnost pronájmu chat i ro menší počet osob než je celkový počet lůžek (platí pro pobyty mimo hlavní sezonu)

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí