Mediteran
cestovní kancelář 

Zimní pobyty - 3 noci  

Možnost zakoupení skipasu na recepci hotelu.

Typ ubytování:
hotely
Lokalita:
Slovinsko / Julské Alpy / Bovec
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
bar, internet (WIFI), klimatizace, parkoviště

Hotel Boka, je nový malý rodinný hotel v údolí řeky Soča, jen 4 km od střediska Bovec směrem na Kobarid. Nedaleko hotelu Boka je vodopád Boka a řeka Soča.

Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích (celkem 16 pokojů DBL nebo TWIN) a také ve 4 Suite. Všechny pokoje klimatizaci, LCD TV, WiFi připojení, fén, koupelnu, WC, sejf. Možnost přistýlky (na dotaz).Moderní pokoje mají rozlohu cca 20 m2, dvoulůžko má rozměr 180 x 200 cm s možností oddělených lůžek. Suite pro 4 osoby: čtyřlůžkový pokoj - 2 x velká manželská postel, koupelna, WC, terasa.

Stravování: v ceně je vždy snídaně formou bohatého bufetu. Večeře jsou možné pouze v zimním období v hotelové restauraci, která vaří výborná lokální jídla, hamburgery atd., v letním období pouze od čtvrka do neděle. V  hotelovém baru Boka Wine & Snack najdete nabídku domácích dezertů a slovinských vín.

V zimním období mají hosté možnost lyžovat na Kaninu (5 minut jízdy autem) a nebo i v dalších lyžařských střediscích v rámci Ski passu Julina Alps: Ski Pass Julian Alps je zimní produkt, který spojuje TOP slovinská lyžařská střediska (Kranjska Gora, Krvavec, Cerkno, Kanin) se 3 rakouskými a několika italskými lyžařskými středisky, aby vám poskytl nezapomenutelný zážitek z lyžování ve 3 zemích - 360 km sjezdovek s jedním skipasem. Záloha na skipas je 5 Eur/os.

na místě se platí pobytová taxa ve výši 2 Eur/os./den


hotel Boka
řeka Soča, hotel Boka a v pozadí vodopád Boka
hotel Boka a v pozadí vodopád Boka
řeka Soča
hotel Boka
hotel Boka
hotel Boka
hotel Boka
hotel Boka
hotel Boka, restaurace
Aktuální počasí