Mediteran
cestovní kancelář 

Hotel Ribno - ski balíček 3 noci + 3 dny skipas  

Příjezdy autem možné každý den. Skipas platí pro střediska Krvavec, Vogel, Kranjska Gora, Cerkno nebo Arnoldstein (Rakousko)

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
3 km od jezera Bled
Lokalita:
Slovinsko / Bled / Bled
Doprava:
Vlastní doprava

Hotel Ribno*** se nachází v klidném zalesněném lesíku, vzdálen necelé 3 km od centra střediska Bled a stejnojmenného jezera. Jedná se o první slovinský "Zero waste hotel" (Život bez odpadů) kde se i sami hosté podílejí na minimalizaci odpadu (správné třídění odpadu, snažit se neplýtvat s jídlem atd.)

Tento hotel je výborným startovním místem pro vycházky do okolí, cyklistiku nebo adrenalinové dobrodružství. V hotelu je restaurace s možností konání svateb. Restaurace nabízí místní pokrmy i světovou kuchyni. Hotel nabízí ubytování v 58 pokojích a třech apartmánech. V hotelu je menší wellness centrum s finskou bylinnou saunou, whirlpoolem, masážním salonem. V tomto hotelu je také možné konat semináře a obchodní jednání společně s teambuildingovými akcemi.

Ubytování: Hotel má 58 pokojů a suitů. Každý hotelový pokoj je vybaven kabelovou televizí, telefonem, minibarem a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, přičemž většina z nich má také balkon nebo terasu. Dětská postýlka nebo přistýlka může být umístěna ve standardních pokojích a apartmá jsou vhodné pro čtyřčlenné rodiny, které potřebují více místa. Celý hotel je pokryt bezdrátovým připojením k internetu.
Standardně nabízíme dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, na vyžádání je možné zakoupit ubytování v suitu.

Stravování: polopenze formou bufetu.

Na místě se platí pobytová taxa ve výši 3,13 Eur/os./noc (2,50 Eur pobytová taxa + 0,63 Eur promo taxa). Děti mají slevu.

Pes za příplatek 10 Eur/den - platba na místě.


Ski balíček obsahuje:

  • pobyt na 3 noci s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji za osobu
  • 3denní SKI PASS SLOVENIAN ALPS:  lyžařské areály jsou v dojezdové vzdálenosti do 40 km od Bledu (Vogel, Krvavec, Kranjska Gora) do cca 60 km (Cerkno a rakouský 3Laendereck), a 76 km (Kanin/Sella Nevea), každý den můžete poznávat jiné lyžařské středisko ve Slovinsku.  (Kranjska Gora, Cerko, Kanin/Sella Nevea a Rakousko bez možnosti skibusu)
  • Skibus zdarma do zimního střediska Krvavec nebo Vogel (odjezd od hotelu)
  • Bezplatný vstup do vířivky a sauny v hotelu
  • Slevu 20 % na vstup do plaveckého bazénu v komplexu Živa wellness centrum v letovisku Bled

SKI PASS SLOVINSKÉ ALPY

Následující sjezdovky jsou součástí Lyžařského skipasu Slovinských Alp: Vogel, Krvavec, Kranjska Gora, Cerkno a 3ländereck (Rakousko).
150 km sjezdovek mezi 569 a 2293 m. n. m. podle vybraného střediska
61 vleků (sedačky, lanovky atd.)
FIS lyžařské středisko Kranjska Gora
Lyžování v Národním parku Triglav
Lyžování ve výšce nad 2000 m
Lyžování ve třech zemích: Slovinsko, Rakousko, Itálie

Bližší informace najdete zde: SKI PASS SLOVENIAN ALPS

Cestovní kancelář Mediteran travel s.r.o. nenese zodpovědnost za počasí ani sněhové podmínky v zimních lyžařských střediscích. Lyžaři jsou povinni se řídit podmínkami a obecnými pravidly příslušného lyžařského areálu. Především se to týká bezpečnosti lyžování, chování se na lanovkách apod.

hotel Ribno
hotel Ribno
třílůžkový pokoj
balkon u pokoje
hotel Ribno
venkovní terasa
hotel Ribno
wellness
wellness
wellness
dětské hřiště
Vogel Ski centrum
Vogel Ski centrum
Vogel Ski centrum
Aktuální počasí