Mediteran
cestovní kancelář 

Hotel Kompas Bled - 2 noci od neděle do čtvrtka  

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
U jezera
Lokalita:
Slovinsko / Bled / Bled
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
bar, bazén, kavárna, sauna, 24-hod.servis, krytý bazén, letní terasa, parkoviště, internet (WIFI), klimatizace, wellness

Hotel Kompas**** se nachází na malém kopečku přímo v centru města Bled. Je postaven v původním alpském stylu, harmonicky se mísí s přírodním prostředím. Jeho jedinečná poloha nabízí návštěvníkům nezapomenutelný výhled na jezero Bled a hrad.

Obzvlášť půvabným rysem hotelu je jeho terasa, kde si můžete odpočinout, nechat se opalovat sluncem a jít si zaplavat do bazénu s jedinečným výhledem na jezero. Masážní bazén a sauny zajišťují dokonalý odpočinek, je zde ale také fitness centrum a squashový kurt pro ty, kteří chtějí strávit aktivní okamžik.

Ubytování: Hotel Kompas nabízí 95 komfortních pokojů a prostorné apartmány vhodné pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou moderní, příjemně zařízené a klimatizované, většina má balkon. Hosté si mohou vybrat mezi výhledem na jezero nebo do parku. Další pohodlí a pohodu zajišťuje náš vynikající koncept postelí, který zahrnuje vysoce kvalitní a antialergické matrace, polštáře a přikrývky, stejně jako ložní prádlo vyrobené z prvotřídní bavlny. K dispozici je také příslušenství pro přípravu čaje a kávy, stejně jako župan na vyžádání. Všechny pokoje a společné prostory mají bezplatné Wi-Fi.

Standard pokoje: Příjemné standardní pokoje hotelu Kompas mají rozlohu od 16 do 18 m². Většina z nich má balkon. Koupelny jsou vybaveny sprchou a některé mají vany. Hosté si mohou vybrat mezi pokoji s manželskou postelí velikosti King a pokoji s oddělenými postelemi.

Standard pokoje pohled jezero: Příjemné pokoje s výhledem na jezero hotelu Kompas mají rozlohu od 16 do 18 m². Všechny mají výhled na jezero a všechny mají balkon. Koupelny jsou vybaveny sprchou a některé mají vany. Hosté si mohou vybrat mezi pokoji s manželskou postelí velikosti King a pokoji s oddělenými postelemi.

Prostorné hotelové apartmány: mají rozlohu 27 až 40 m2 a jsou vhodné pro až čtyři nebo šest osob, v závislosti na konkrétním pokoji. Zahrnují ložnici a obývací pokoj, které jsou v některých případech od sebe odděleny dveřmi. Většina apartmánů je ve vyšších patrech hotelu a má balkon. Některé apartmány nabízejí nádherný výhled na jezero Bled s hradem v pozadí.

Stravování: v ceně je bohatá snídaně, oběd nebo večeře za příplatek.

Pobytová taxa 1,27 Eur/os.den se platí na recepci. • Parkování u hotelu

 


hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj, směr jezero
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
hotel Kompas Bled
Aktuální počasí