Mediteran
cestovní kancelář 

Hotel Golf**** Superior - 2 noci + 2 dny skipas Slovinské Alpy  

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
U jezera
Lokalita:
Slovinsko / Bled / Bled
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
recepce, internet, restaurace, fitness, masáže, sauna, 24-hod.servis, krytý bazén, TV místnost, tenisové kurty, parkoviště, klimatizace

Hotel Golf**** se nachází v centru města Bled, obklopen zelení. Má překrásný výhled na okolní přírodu, jezero, Julské Alpy.
Hotel je po kompletní rekonstrukci, svým klientům nabízí moderní wellness centrum, konferenční sál. Dále je k dispozici kavárna, bar, restaurace.
Hotel Golf má jedno z nejlepších a největších wellness center a bazénů ve Slovinsku. Wellness centrum Živa navazuje na bohatou tradici Arnolda Riklija, který objevil léčivou sílu své léčebné metody a díky novým moderním přístupům a technikám naše wellness centrum nabízí klientům využití všech těchto způsobů léčby při zachování tělesného a duševního zdraví i krásy. Termální bazén má plochu 380 m2, dále zde je saunové centrum s venkovním bazénem a vířivkou na terase, kosmetické centrum. Pro vyznavače tenisu je k dispozici od jara do podzimu kurt za hotelem Savica.
Pro vyznavače thajských masáží nabízí wellness Živa tradiční thajské masáže s mnoha programy relaxace (aromatické oleje, teplé zábaly apod.). Tyto masáže osobně provádějí vyškolené thajské masérky.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou směrem na jezero nebo park. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny, mají koupelnu se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon, SAT TV, telefon, mini bar a připojení na internet. Hotel disponuje i 1 pokojem pro tělesně postižené.

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu , možnost dokoupení obědů za 495 Kč/osobu/den

Na místě se platí pobytová taxa dosplěá osoba 1,27 EUR/osobu/den , dítě 7-17,99 let 0,64 eur/osobu/den a registrační taxa je ve výši 1 EUR na osobu a pobyt.

pro zimní baličky -na místě se také platí vratná záloha 5 EUR na skipas.

HOTEL Golf je z důvodu rekonstrukce až do 21.3.2018 uzavřen


Ski balíček Bled obsahuje:

  • ubytování s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji na osobu
    Skipas Slovinské Alpy: platí pro 3 resorty - Krvavec, Vogel a Kranjska Gora (vše do 40 km od Bledu). Free skibus bude zajištěn do resortu Vogel a Krvavec
  • neomezené koupání  v bazénu hotelu Park pro hosty hotelu bytované v hotelu Park (pozor, bazén uzavřen od 5.3. do 9.3. 2018)
    od 1.12. 2017 do 12.3. 2018 neomezené koupání v bazénovém komplexu Živa wellness centrum v hotelu Golf (50 m od hotelu Savica a 200 m od hotelu Park)
  • noční koupání do 23 hodin v pátek a v sobotu v Živa wellness
    slevu na Saunový svět v Živa wellness centru
  • animační programy pro děti dle programu hotelu

Ski resort KRVAVEC se rozkládá v nadmořské výšce 1450 - 1971 m.n.m., 30 km lyžařských tratí, 1x kabinová lanovka, 1x šestisedačka, 1x čtyřsedačka, 4x dvousedačka, 1x jednosedačka, 3x POMA. Ve středisku je půjčovna a servis lyží, lyžařská škola pro děti.
Modré sjezdovky - 7 km, červené sjezdovky - 15 km, černé sjezdovky - 7 km, neupravené lyžování - 1 km. Denně 8.00 - 17.00

Ski resort Vogel se rozkládá v nadmořské výšce 560 m - 1800 m v Triglavském národním parku, nedaleko jezera Bohinj, má celkem 22 km lyžařských tratí (9,5 km modrá, 12,5 km červená), 8 vleků (čtyřsedačka, dvojsedačka, jednosedačky, vleky)

Ski resort Kranjska Gora je nejstarší lyžařské středisko ve Slovinsku. Nachází se v nadmořské výšce 800 - 1 215 m nad moře. Má celkem 18 sjezdovek, 5 lanovek a 13 vleků.

Cestovní kancelář Mediteran travel s.r.o. nenese zodpovědnost za počasí ani sněhové podmínky v zimních lyžařských střediscích. Lyžaři jsou povinni se řídit podmínkami a obecnými pravidly příslušného lyžařského areálu. Především se to týká bezpečnosti lyžování, chování se na lanovkách apod.

Hotel Golf****
Hotel Golf****
Hotel Golf****
Hotel Golf****, pokoj
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
wellness Živa
Thai centrum
Thai centrum
Thai centrum
Thai centrum
Thai centrum
Thai centrum
lyžařský areál Krvavec
Aktuální počasí