Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 100m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Ostrovy Jadranu / Ostrov Lošinj - město Veli Lošinj
Vybavení:
bazén s mořskou vodou, fitness, garážové stání, internet (WIFI), kavárna, klimatizace, krytý bazén, letní terasa, masáže, možnost zapůjčení kol, parkoviště, pokoje pro osoby tělesně postižené, recepce, restaurace, sauna, směnárna, tenisové kurty, terasa, výtah, wellness
Aktivity:

Vitality Hotel Punta je moderní  hotel**** na ostrově Lošinj. Nabízí svým hostům ubytování v komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích s výhledem do borového lesa nebo na moře. V hotelu se také nachází apartmány s výhledem na moře. Hotel je zaměřený na hosty, vyznávající aktivní způsob odpočinku ale i relax, má 2 bazény (venkovní, vnitřní), wellness programy, možnosti cvičení, wellness procedury. Centrum města Veli Lošinj je vzdálené cca 4 km. Vybavení hotelu: restaurace, aperitiv bar, směnárna, parkoviště, bazény, fitness

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky/Suite:  většina pokojů má balkon, klimatizaci, telefon, SAT TV, fén, v koupelně přírodní kosmetika bez syntetických náhrad, Mini bar (za poplatek), sejf, WiFi i pevné připojení, župan a pantofle, plážový ručník na osobu, plážová taška.

STANDARD, PARK STRANA = dvoulůžkový pokoj, park strana, max. 2 osoby, velikost 24 m2

STANDARD, MOŘSKÁ STRANA = dvoulůžkový pokoj, mořská strana, max. 2 osoby, velikost 24 m2

STANDARD PLUS, PARK STRANA = dvoulůžkový pokoj s přistýlkou(120x200cm), park strana, max. 3 osoby, velikost 28 m2

SUPERIOR, PARK STRANA = dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (120x200cm), park strana, max. 3 osoby, velikost 28 m2

SUPERIOR, MOŘSKÁ STRANA dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (120x200cm), mořská strana, max. 3 osoby, velikost 28 m2

PUNTA, POHLED MOŘE = dvoulůžkový pokoj, pohled moře, max. 2 osoby, velikost 24 m2

PREMIUM, POHLED MOŘE = dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (80x200cm), pohled moře,  max. 3 osoby, velikost 32 m2

SUITE, POHLED MOŘE = dvoulůžkový pokoj propojený s denní místností kde je trojsed (160/180x200cm), pohled moře, balkon, max. 2 dospělé osoby a 2 děti, velikost 40 m2.

Stravování: v hotelu polopenze – bohatá snídaně a večeře formou bufetu, možnost dokoupení obědů (19.6.-30.8., a la carte restaurace Punta). Možno objednat i vegetariánskou nebo veganskou stravu, makrobiotickou stravu, jídla pro alergiky, bezlepkovou stravu (nutno nahlásit při rezervaci pobytu)

Pláž: oblázková, kamenitá, cca 50 m od hotelu. Pláž je označena modrou vlajkou čistoty

Sportovní aktivity – zdarma nebo za příplatek: venkovní bazén a vnitřní bazén s mořskou vodou, whirlpool, wellness centrum, masáže, fitness, volejbal, 12 tenisových kurtů (2 jsou osvětlené), půjčovna kol, umělá horolezecká stěna. Možnost osobních trenérů na další sportovní aktivity za poplatek – TRX, Float Fit HIIT, plavecká škola atd. – informace na recepci.

Animační programy  pro děti od 5 do 12 let od 10.6. do 7.9., večerní programy pro dospělé od 7.6. do 6.9. denně, jinak 1-3 x během týdne, taneční večery

Sleva za včasný nákup 15 % při rezervaci  a 100% platbě do 29.2.2020 .

Na místě se platí: Pobytová taxa 10 HRK na osobu a den - platba na místě., děti do 12 let zdarma a děti 12-148 let platí polovic, Registrační poplatek 15 HRK na osobu a pobyt - platba na místě.

Dětská postýlka  na vyžádání za 4,- EUR na den - platba na místě.

Parkování : venkovní parkování u hotelu nebo parkování v garáži 8 Eur/den - platba na recepci

Hotel disponuje i několika pokoji pro tělesně postižené.


Balíček služeb zahrnuje:

Ubytování, bohatá polopenze formou bufetu (snídaně, večeře)

Denní program různých skupinových aktivit (tréninků), každý v délce 20 minut:

Aqua Gym (kromě  období 1.6.-26.9.,  Walk & Stretch,  Nording Walking,  ReSpiro TryMe - breathing exercises - 1 x týdně,  CXWORX by LesMills,  BODYPUMP by LesMills,  Float Fit HIIT* 1 x týdně,   Ask Your Nutritionist, Fitness CheckUp

Beauty & Spa: vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou (16,8 x 12 m, hl. od 0,8 do 1,42 m), hydromasážemi, whirlpool , venkovní bazén s mořskou vodou, podvodní masáže, masážní vodopád, průměr 9 m, hloubka 1,35 m, venkovní bazén Infinity s mořskou vodou, prostor pro oplaování, délka 50 m, šířka 9,24 až 14,33 m , hloubka od 1,40 do 1,9 m, lehátka a slunečníky na pláži (podle obsazenosti, nelze rezervovat), pro 1 osobu plážový ručník a plážová taška, župan a pantofle, vstup do Saunové zony (Finská, bio, infra sauna (uvnitř Beauty zony), 2 x parní sauna, 4 masažní sprchy, relax zona, Koutek s osvěžením (ovoce, venkovní relax zona s pohledem na moře.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí