18.10.2012 | Poslední aktualizace: 27.12.2012
Děkujeme všem našim klientům kteří s námi i letos vycestovali do Chorvatska a BiH. Věříme že jste byli spokojeni a již nyní se těšíte na letní dovolenou u Jadranu.

 

Tištěný katalog bude k dispozici od 4. ledna 2013 ale již dnes si můžete svá oblíbená místa pro dovolenou rezervovat přes webové stránky, kam každý den přidáváme nové ubytovací kapacity pro rok 2013.

Jako novinku pro rok 2013 jsme pro vás připravili mobilní domky v Poreči a Rabacu, privátní vily v Crikvenici, rozšířili jsme ubytovací kapacity na ostrově Krk - hotel Beli Kamik I a apartmány Lavande, máme pro vás nové luxusní hotely v Poreči, z toho hotel Albatros je ALL INCLUSIVE. Další hotel s ALL INCLUSIVE je hotel Park v městečku  Korčula, který je cenově velmi výhodný a oblíbený. Pro mladé cestovatele máme v nabídce hostel Boutique Forum v historickém centru Zadaru - zde je možnost ubytování již od 1 noci. Nemůžeme zapomenout ani na Slovinsko, kde jsme pro letní sezonu připravili několik hotelů pro rodinnou dovolenou.

Vše najdete v našem katalogu a samozřejmě i na webových stránkách kam ale umístíme mnohem více nabídek ubytování než najdete v katalogu JADRAN 2013 od cestovní kanceláře MEDITERAN travel s.r.o.

Tešíme se na shledanou s Vámi v novém roce 2013.

kolektiv pracovníků CK MEDITERAN travel s.r.o.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.