Mariborsko Pohorje je část horského masivu Pohorje, rozkládající se západně od města Maribor. Nejvyšším vrcholem pohoří je Črni vrh, vysoký 1 543 m. Samotné pohoří Pohorje se dělí na místní části Mariborsko Pohorje, Zreško Pohorje, Ribniško Pohorje atd.). Samotné Pohorje je nejvýchodnější výběžek Alp. Pohoří je vhodné pro celoroční pobyty - turistika, cykloturistika, lyžování, běžky...

 

Hotelový a apartmánový komplex Pohorje Village Wellbeing Resort, se skládá ze čtyř objektů: Wellness & Spa hotel Bolfenk 4*, Family apartmány Bolfenk 4*, Forest hotel Videc 3* a Forest apartmány Videc 3* a nachází se v nadmořské výšce 1050 m na Mariborském Pohorí, v srdci Mariborského lesa a je vzdálen pouhých 300 m od horní stanice lanovky největšího slovinského lyžařského střediska. Místo nabízí jedinečný zážitek z klidu, ticha a splynutí s nádhernou přírodou, která ho obklopuje.

 

Možností, jak strávit den, je zde mnoho, protože každé roční období nabízí jiné možnosti jak pro páry, které hledají odpočinek v přírodě, nebo pro ty s dobrodružným duchem, tak i pro rodiny, které chtějí strávit kvalitní společné chvíle.

 

Pohorje Village Wellbeing Resort nabízí vše - s komfortními ubytovacími jednotkami, kvalitním wellness a spa centrem a místní tradiční kuchyní, k dispozici jsou 42 km dlouhé lyžařské tratě, lanovky do centra Mariboru, četné turistické a horolezecké trasy, energy trail a adrenalinový bike park Pohorje.

 

Mariborsko Pohorje, zdroj: www.maribor-pohorje.si, foto Marko Petrej

19.07. (pá) 2 noci Welllness & Spa hotel Bolfenk
Slovinsko / Pohorje polopenze (HB) 5 050 Kč 4 899 Kč za osobu
19.07. (pá)
2 noci
Welllness & Spa hotel Bolfenk

Slovinsko / Pohorje
vlastní
polopenze (HB)
4 899 Kč
za osobu
19.07. (pá), 2 noci
vlastní
polopenze (HB)
Welllness & Spa hotel Bolfenk

Slovinsko
4 899 Kč za osobu

Welllness & Spa hotel Bolfenk

Vlastní
polopenze (HB)
19.07. - 21.07.2024 (2 noci)

Od 4 899 Kč za osobu

sleva až 301 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.