05.02.2017
Informace ke slosovací soutěži o týdenní pobyt v Chorvatsku pro 4 osoby.

Slosovací soutěž o týdenní pobyt v Chorvatsku pro 4 osoby          

Mediteran travel s.r.o. jako pořadatel, organizuje jednorázovou slosovací soutěž o týdenní pobyt v Chorvatsku pro 4 osoby.

  1. Předmětem slosovací soutěže je pobyt na 7 nocí v termínu 17.6. – 24.6. pro 4 osoby, jedná se o apartmán kategorie 3 hvězdy v prázdninovém resortu Zaton Holiday Resort. Ubytování je bez stravy, bez dopravy, pobytová taxa je v ceně.
  2. Do soutěže jsou automaticky zařazeni všichni klienti, kteří si již zakoupili nebo závazně zakoupí dovolenou v Chorvatsku do 20. 3. 2017 s termínem odjezdu v období od 1.4. 2017 do 31.10.2017.
  3. Zájezd nebo ubytování je možné zakoupit přímo v cestovní kanceláři Mediteran travel s.r.o. nebo i prostřednictvím provizních prodejců a dále i rezervací přes webové stránky.
  4. Soutěž bude ukončena 20. 3. 2017, slosování proběhne 22. 3. 2017, výherce bude o výhře informován telefonicky a emailem, kde bude i dotázán, zda má zájem o výhru či nikoliv.
  5. Pokud se vylosovaný výherce vzdá výhry, bude vylosován další výherce.
  6. Výhru není možné vyplatit v hotovosti či vyměnit za jiné náhradní plnění, ani ji nelze vymáhat právní cestou.
  7. Pořadatel je oprávněn kdykoliv změnit podmínky této soutěže, a to i v době jejího průběhu. Případné změny pravidel budou zveřejněny na internetových stránkách www.mediteran.cz/soutez. O jakýchkoli reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností rovněž pořadatel.
  8. Pořadatel neodpovídá za případné vady a škody vzniklé v souvislosti s realizací a užíváním výhry.

 

Semily, 16. 2. 2017

Zde najdete bližší popis a ilustrační fotografie apartmánů kategorie 3 hvězdy: /leto/chorvatsko/severni-dalmacie/zaton/zaton-holiday-resort-apartmany-3

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.