Mediteran
cestovní kancelář 

Terme Snovik - ubytování s polopenzí, 2 noci  

Typ ubytování:
apartmány/pokoje
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Snovik
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
bar, bazén, bazén pro děti, internet (WIFI), krytý bazén, parkoviště, pokoje pro osoby tělesně postižené, wellness
Cena zahrnuje:
2 x ubytování ve vybraném typu, 2 x polopenze. 2 x denně vstup do bazénů (vnitřní a venkovní - ten je otevřen od cca 15.6. do 15.9.), noční koupání ve středu, pátek a v sobotu, možnost zapůjčení turistických holí, WiFi, parkování
Cena nezahrnuje:
Pobytová taxa se platí na místě - 2,5 Eur/os./den (dítě 7-17,99 let platí 1,25 Eur/den), jednorázové přihlášení - 2 Eur/os. (dítě 0-6,99 let zdarma). Cena dále nezahrnuje dopravu, pojištění léčebných výloh a storna, sluřby delegáta.

Lázně Eco Snovik jsou situovány v blízkosti Kamnicko-Savinskich Alp, v krásném prostředí zdejší přírody. Komplex Eco Snovik Spa, obklopený nedotčenou přírodou pokrytou lesy, se může pochlubit více než 1000 m2 vodní plochy v krytých i venkovních bazénech s kvalitní termální vodou na koupání.

Ubytování: k dispozici jsou komfortní dvoulůžkové pokoje nebo apartmány s krásným výhledem na okolní přírodu a hory. Apartmány a pokoje jsou vybaveny nábytkem z jasanového dřeva typickým pro údolí Tuhinj. Budovy jsou navrženy tak, aby jejich uspořádání bylo maximálně přizpůsobeno přirozenému uspořádání terénu. 6 apartmánů je přístupné pro osoby se zdravotním postižením v 6 apartmánech. Ve stínu apartmánů jsou dětské hřiště, venkovní posilovna, květinové záhony a zahrady s léčivými rostlinami.

V celém areálu je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi). Nabízíme také možnost bezplatného používání počítače na recepci.

Dvoulůžkové pokoje: Všechny dvoulůžkové pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, většinou s balkonem, klimatizací, vysoušečem vlasů, SAT-TV, WIFI.

Apartmány pro 4 nebo 5 osob, studio 2: Všechny apartmány mají balkon nebo terasu s výhledem na celý termo-rekreační komplex. Jsou moderně vybavené, telefon, kabelová televize, WIFI přístup k internetu, klimatizace, postele s bio matracemi, sporák se sklokeramickou varnou deskou a kuchyňský kout, sprchový kout, bidet a vysoušeč vlasů.

POPIS, VELIKOSTI APARTMÁNŮ: Apartmán A2, 2 osoby, 34 m2, studio apartmán pro 2 osoby • Apartmán A4, 2 + 2 osoby, 45 m2,  ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s přistýlkou pro 2 osoby, kuchyň, koupelna a terasa • Apartmán A5, 3 + 2 osoby, 45 m2, ložnice s manželskou postelí a přistýlkou, obývací pokoj s přistýlkou pro 2 osoby, kuchyň, koupelna a terasa

Termální voda v bazénech

Místní lidé už dávno mluvili o speciálních vodách, které proudí i uprostřed zimy a "uklidňují" všechny druhy onemocnění. V roce 2008 byly termální vody Terme Snovik oficiálně prohlášeny za přirozenou léčivou látku. Zdejší termální voda neobsahuje žádné nečistoty a je bohatá na hořčík, vápník a další užitečné minerály. Je to i vynikající pitná voda a má výjimečné vlastnosti pro koupání. Teplota vody: krytý bazén 32 ° - 36 ° C, venkovní bazén 26 ° - 28 ° C.

Stravování: dvoulůžkové pokoje mají v ceně polopenzi, apartmány jsou bez stravy.

Povinná platba na místě: Pobytová taxa se platí na místě, 2,50 Eur/os./noc, dítě 7-18 let platí polovic, jednorázové přihlášení 2 Eur/os. (dítě do 6,99 let neplatí)


Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
1/2 SWC pokoj
3 340 Kč/osobu
Vybavení: internet (WIFI), koupelna, moderně zařízené, SAT TV, WC
1/2 SWC balkon
3 680 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón
Vybavení: balkon, internet (WIFI), klimatizace, koupelna, moderně zařízené, SAT TV, WC
Studio 2
3 480 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón
Vybavení: balkon, fén, internet (WIFI), klimatizace, koupelna, kuchyňský kout, lednička, moderně zařízené, SAT TV, WC
Apartmán 2+2
3 480 Kč/osobu
Vybavení: 2 lůžka v obývacím pokoji , balkon, internet (WIFI), jídelní kout, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout, lednička, ložnice, moderně zařízené, obývací místnost, SAT TV, WC
Apartmán 3+2
3 480 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón
Vybavení: 2 lůžka v obývacím pokoji , balkon, fén, internet (WIFI), jídelní kout, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout, lednička, ložnice, moderně zařízené, obývací místnost, SAT TV, WC
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik, okolí
Terme Snovik
Terme Snovik
Terme Snovik
Aktuální počasí