Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V horském středisku
Lokalita:
Slovinsko / Rogla / Rogla
Aktivity:

Hotel Natura ladí s místní přírodou a je vhodný pro aktivně zaměřené osoby provozující cyklistiku, běh, turistiku nebo zábavnou rodinnou dovolenou. Tradice a modernost jsou vzájemně propojeny v komfortně vybavených pokojích, obklopené dřevem.
V prvním patře hotelu je velká terasa s výhledem do přírody, hosté zde naleznou i restauraci a kavárnu.
V hotelu je wellness centrum, které hostům nabídne masážní vany, teplé a studené regenerační koupele, finskou saunu, bylinnou saunu nebo saunu se slanými krystaly. Hosté se také mohou nechat rozmazlovat v masážní vaně na terase hotelu s výhledy na Savinjské Alpy.
V přízemí hotelu na nachází servis lyží, sportovní obchod s vybavením a oblečením. Lyžařský areál je přímo u hotelu. Hotel se nachází nedaleko sjezdových a běžeckých tratí.

Ubytování: Celkem je k dispozici 23 pokojů a 7 apartmánů
dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, na vyžádání je možné zakoupit 4-6 lůžkové apartmány
hotelové pokoje jsou vybaveny příslušným počtem lůžek, SAT-TV, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou s WC, WIFI připojením, ventilátorem
apartmány jsou vybaveny kuchyňkou, jídelním stolem, rozkládacím gaučem, balkonem

Stravování: polopenze formou bufetu. Možnost dokoupení obědů za 420 Kč.

Pobytová taxa ve výši 1,26 EUR na dospělou osobu a den se platí na místě. Děti do věku 17,99 let platí 0,63 EUR na den. Na místě se dále platí 1 Eur/os./pobyt přihlašovací poplatek, pouze osoby starší 18 let.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí