Mediteran
cestovní kancelář 

Hotel Vivat****Superior - Saunový relax - 2 noci  

Saunové pobyty na 2 noci v roce 2020.

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Moravske Toplice / Terme Vivat
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
24-hod.servis, bazén, bazén pro děti, fitness, internet (WIFI), kavárna, kosmetika, krytý bazén, masáže, parkoviště, recepce, restaurace, rodinné pokoje, sauna
Cena zahrnuje:
2 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za osobu, 2 x polopenzi, vstupy do termálního komplexu, služby dle balíčku, volný vstup do saunové světa Vivat
Cena nezahrnuje:
Pobytovou taxu a přihlášení- platí se na recepci, dopravu, pojištění léčebných výloh a storna, služby delegáta.

Hotel Vivat **** superior je moderní hotel v centru Moravske Toplice a svým hostům nabízí příjemnou atmosféru pro uvolněnou nebo aktivní dovolenou. Hotel nabízí 154 dvoulůžkových pokojů, suite a pokojů Prestige. Všechny pokoje mají bezplatnou klimatizaci, LCD TV, telefon, Wi-Fi, minibar, trezor, koupelnu se sprchou, WC a vysoušeč vlasů.

V hotelu se nachází hlavní restaurace Vivat, ala carte restaurace Vita a venkovní terasa, thajský masážní salon, konferenční sály, estetický kosmetický salon, fitness centrum a dentální ambulance.

Hotel je spojen s termálním komplexem, kde se nachází cca.2 000 m2 krytých i venkovních bazénů, které jsou plné léčivé vody a také  jedinečné černé termální vody nacházející se pouze v této oblasti, restaurace, stejně jako Wellness centrum Vivat, salon krásy a kadeřnictví. V celém hotelu je k dispozici také připojení na internet.

Stravování: polopenze formou bufetu (snídaně, večeře),

Termální bazény (pondělí-čtvrtek a neděle - 9.00-20.00; pátek-sobota 9.00-22.00): Z hlubin termálních pramenů Terme Vivat přichází jedinečná léčivá bílá a černá termální voda. Bazénový komplex Terme Vivat obsahuje přibližně 2 000 m2 krytých i venkovních bazénů. Součástí komplexu krytého bazénu je rekreační bazén s přípojným vodním kanálem s termální vodou. 32 ° C, vířivky a dětský bazén. Samostatný komplex krytého bazénu s bílou a černou termální vodou s mnoha vodními masážemi a prostornými odpočívadly. Je určen výhradně pro dospělé a poskytuje dokonalý odpočinek v ohromujícím bazénu. K dispozici je také venkovní olympijský bazén s termální vodou cca. 26 ° C, přírodní koupaliště s jedinečnou léčivou černou termální vodou a dětským bazénem.

Sauny: World of Saunas zahrnuje vnitřní a venkovní saunu z finských, tureckých, infračervených, bylinných a tiláriových saun s venkovním bazénem využívaným pro Kneipping a kvalitní odpočinkové prostory, kde zažijete saunovou kulturu pro relaxaci mysli, krásu Tělo a duch.

Wellness centrum Vivat založené na příběhu pěti čínských prvků (voda, dřevo, oheň, země a kov) a propojené s místními elementy (slunečnice a mák, kámen a hlína), s podstatou pohody a Krásu těla a ducha. Nabízí celou řadu masáží, koupele, péči o tělo, terapii rybami Garra rufa, programy proti celulitidě a hubnutí.

V masážních salonech Thajska prožijete nádech Orientu, protože naši thajští masážní terapeuti s různými kvalitativními masážemi vás zavedou do vzdálenější země Orientu a přiblíží 2,500letou thajskou tradici, která oživuje ducha A tělo.

Na místě se platí pobytová taxa ve výši 2 Eur/os./den a 1 Eur/os. za jednorázové přihlášení.


Balíček služeb obsahuje:

 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • polopenzí
 • volný vstup do termálního bazénového komplexu
 • celodenní koupání v den příjezdu a v den odjezdu
 • večerní koupání do 22.00 hod. v pátek a v sobotu
 • župan (po dobu pobytu, neplatí v den odjezdu)
 • osuška
 • volný vstup do saunového světa Vivat
 • tématické saunování (pátek-neděle) na základě měsíčního programu (SWEET GORIČKO, WALK ALONG MÜRA, BEE STING,
  UNDER THE GRAPEVINE, PANNONIAN HEAT, ANGRY LEMON, FRESH WIND, VAST PLAINS OF PREKMURJE, SALTED STORM. Tématické saunování není v období 1.6. - 31.8.2020)
 • internet na pokoji
 • každý den vodní cvičení v termální vodě

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
1/2(+1) SWC Superior
4 040 Kč/osobu
Vybavení: internet (WIFI), klimatizace, koupelna, minibar, moderně zařízené, přistýlka na vyžádání, SAT TV, sejf, WC
vnitřní bazény
Hotel Vivat
Dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj Prestige
dvoulůžkový pokoj Prestige
dvoulůžkový pokoj Prestige
dvoulůžkový pokoj Prestige
dvoulůžkový pokoj Suite
hotel
vnitřní bazény
bazén s léčivou černou vodou
vnitřní bazény
vnitřní bazény
venkovní bazény
venkovní bazény
venkovní bazény
saunový komplex
saunový komplex
saunový komplex
saunový komplex
wellness prostory
wellness prostory
wellness prostory
wellness prostory
thajské masáže
thajské masáže
thajské masáže
thajské masáže
thajské masáže
venkovní bazény Terme Vivat
venkovní bazény Terme Vivat
venkovní bazény Terme Vivat
Aktuální počasí