Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Dobrna / Lázně Dobrna
Vybavení:
recepce, dětský klub, lázně, restaurace, bar, bazén, fitness, kavárna, sauna, parkoviště, internet (WIFI), klimatizace
Aktivity:

HOTEL VITA**** - WELLNESS HOTEL
Hotel se nachází přímo u vstupu do lázeňského komplexu. Jedná se o nejmladší hotel s kompletní nabídkou pod jednou střechou. Je zde centrální recepce hotelu Vita a Vily Higiea, kavárna s nabídkou vynikajících cukrářských výrobků a tanečních večerů pořádaných na konci týdne, bazény s léčivou termální vodou a FKK terasa, sauny »Dežela savn« s velkou sluneční terasou, špičkové centrum masáží a krásy a salón vlasové péče »Hiša na travniku«, medicínské středisko s terapiemi vycházejícími z přírody, hotelová restaurace, restaurace a’la carte, prostory pro semináře, dětský koutek, internetový koutek s bezplatným internetovým připojením.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, ve kterých je telefon, TV, trezor, minibar, WC, koupelna, fén na vlasy a klimatizace. K dispozici jsou i pokoje s balkonem.

Stravování: polopenze formou bufetu. Možnost dokoupení obědů za 430,- Kč na osobu a den.

Pobytová taxa ve výši 1,27 EUR na osobu a den je splatná na místě.

PŘÍRODNÍ FAKTORY
V Lázních Dobrna jsou tři hlavní léčivé složky uznané Ministerstvem zdravotnictví Slovinské republiky: termální vodu, bahno a rašelinu.

CENTRUM KRÁSY A MASÁŽÍ »HIŠA NA TRAVNIKU«
V Lázních Dobrna funguje špičkové centrum krásy a masáží »HIŠA NA TRAVNIKU«. Nejmodernější přístroje k péči o tělo a obličej se tu snoubí s historií v podobě již tradičních dotyků nejlepších masérů – vše pro Vaše rozmazlování, uvolnění a probuzení vnitřní krásy, kterou v sobě skrýváte. Centrum »HIŠA NA TRAVNIKU« nabízí: masáže a uvolňující rituály, ayurvedu, péči a čištění obličeje, líčení, péči o tělo, péči dlaní a chodidel, formování těla, programy na uvolnění a hýčkání, programy na formování těla.

CENTRUM SAUN »DEŽELA SAVN«
»Dežela savn« se rozprostírá na 500 m2. Energie pozitivních krystalů na Vás zapůsobí stejně blahodárně jako tradice uvolnění a čištění organismu v naší oáze klidu, osvěžení a uvolnění. Výběr krystalů, po kterých jsme sauny pojmenovali, představuje krátké seznámení s krystalovými minerály, které ukrývá a odkrývá země.

BAZÉNY
Termální bazény jsou Vám k dispozici v hotelu Vita a v Lázeňském domě. Hlavní účinkující látkou v Lázních Dobrna je alkalická termální voda s teplotou u pramene okolo 35 až 36,5 °C obsahující přiměřené množství vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanu. Po celá desetiletí ji používáme k posílení organizmu a zlepšení celkové psychofyzické kondice jednotlivců i skupin. Hlavní účinkující látkou je vápník – hořčík hydrogenuhličitá alkalická akratoterma o teplotě od 35 do 36,5 °C. Ministerstvo zdravotnictví Slovinské republiky potvrdilo termální vodu jako přírodní léčivý faktor.

TEPLOTA VODY

Bazény s lázeňskou termální vodou v hotelu Vita
- vnitřní bazén s teplotou 32 °C
- venkovní bazén s teplotou 28 – 29 ˚C
- vnitřní dětský bazén s teplotou 32 ˚C
- venkovní dětský bazén s teplotou 32 ˚C
- perličková koupel s teplotou 35 – 36 ˚C
- perličková koupel v centru saun s teplotou 35 ˚C
- ochlazovací bazén v centru saun 17 ˚C
- koupele 32 – 34 ˚C.

Lázeňský dům:
- koupele 32 – 34 °C, bazén 32 °C.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí